1.yıl

  çayyolu hoover servisi 229 10 41 - 229 10 42

  • İlan Sahibi : Çağatay Deniz
  • Ülke / Şehir / İlçe : Türkiye / Ankara / Çankaya
  • İlan Türü : Firma İlanları
  • İlan Eklenme Tarihi : 20 Ocak 2018 Cumartesi
  • İlan Bitiş Tarihi : 10 Haziran 2014 Salı
  • Bulunduğu Sektör : Beyaz Eşya

  çayyolu hoover servisi 229 10 41 - 229 10 42 İlan Açıklaması

  229 10 41 – 229 10 42
  Çayyolu hoover servisi,çayyolunda hoover servisi,hoover çayyolu servisi,hoover servisi çayyolu,ankara çayyolunda hoover servisi,çayyolunda hoover beyaz eşya servisi,çayyolunda hoover klima servisi,çayyolunda hoover kombi servisi,ankarada hoover servisleri,hoover ankara servisleri
  Ankara hoover servisleri arasında ilk sırada yer alan hoover servisi firmamız;konusunda uzman ve yetkili hoover çayyolu servisi elemanlarımızca hoover ürünlerinizin bakım ve onarımları en kısa zamanda giderilerek 1yıl garantili olarak iade edilmektedir.

  Ankara çayyolunda hoover servisi hizmeti veren firmamız aynı zamanda çayyolunda hoover beyaz eşya servisi,çayyolunda hoover klima servisi ve çayyolunda hoover kombi servisi olarak da servis hizmeti vermektedir.

  Hoover ankara servisleri olarak çayyolunda hoover servisi verdiğimiz ürünlerin büyük bir bölümü (%97)hoover ürününün bulunduğu mahalde arızası giderilir.(%3) lük küçük bir bölümü ise (onarımı uzun ve gürültülü olanlar,teste ve denemeye tabi tutulacak olanlar,boya gerektirenler)hoover çayyolu servisi atölyemize alınmak sureti ile arızalarının giderilmesine müteakip 1 yıl garantili olarak iadesi yapılmaktadır.

  Hoover servisi çayyolu olarak ödemelerinizi nakit olarak yapabileceğiniz gibi;aynı zamanda kredi kartı ile kapınızda yapma kolaylığını sunmaktayız.

  Çayyolu, Çayyolu,Çayyolu hoover Çayyolu ,Çayyolu hoover servisi,hoover Çayyolu servisi,hoover servisi Çayyolu, Çayyolunda hoover ,Çayyolu hoover servisi,hoover servisi Çayyolu,servis,servisi,bakım,bakımı,tamiri,tamir,
  onarım,onarımı,klima,kombi,beyazeşya,çamaşır makinası,bulaşık makinası,buzdolabı,

  Tümünü göster
  Ankara Bölge Servis
  Becerikli Sok.no:17 Kızılay (Çankaya / Ankara / Türkiye)
  090-312-2291041 / 090- -
  e-Sirket.com bir nette interactive projesidir Hata bildir