1.yıl

  çayyolu hicon servisi 229 10 41 - 229 10 42

  • İlan Sahibi : Çağatay Deniz
  • Ülke / Şehir / İlçe : Türkiye / Ankara / Çankaya
  • İlan Türü : Firma İlanları
  • İlan Eklenme Tarihi : 20 Ocak 2018 Cumartesi
  • İlan Bitiş Tarihi : 10 Haziran 2014 Salı
  • Bulunduğu Sektör : Beyaz Eşya

  çayyolu hicon servisi 229 10 41 - 229 10 42 İlan Açıklaması

  229 10 41 – 229 10 42
  Çayyolu hicon servisi,çayyolunda hicon servisi,hicon çayyolu servisi,hicon servisi çayyolu,ankara çayyolunda hicon servisi,çayyolunda hicon beyaz eşya servisi,çayyolunda hicon klima servisi,çayyolunda hicon kombi servisi,ankarada hicon servisleri,hicon ankara servisleri
  Ankara hicon servisleri arasında ilk sırada yer alan hicon servisi firmamız;konusunda uzman ve yetkili hicon çayyolu servisi elemanlarımızca hicon ürünlerinizin bakım ve onarımları en kısa zamanda giderilerek 1yıl garantili olarak iade edilmektedir.

  Ankara çayyolunda hicon servisi hizmeti veren firmamız aynı zamanda çayyolunda hicon beyaz eşya servisi,çayyolunda hicon klima servisi ve çayyolunda hicon kombi servisi olarak da servis hizmeti vermektedir.

  Hicon ankara servisleri olarak çayyolunda hicon servisi verdiğimiz ürünlerin büyük bir bölümü (%97)hicon ürününün bulunduğu mahalde arızası giderilir.(%3) lük küçük bir bölümü ise (onarımı uzun ve gürültülü olanlar,teste ve denemeye tabi tutulacak olanlar,boya gerektirenler)hicon çayyolu servisi atölyemize alınmak sureti ile arızalarının giderilmesine müteakip 1 yıl garantili olarak iadesi yapılmaktadır.

  Hicon servisi çayyolu olarak ödemelerinizi nakit olarak yapabileceğiniz gibi;aynı zamanda kredi kartı ile kapınızda yapma kolaylığını sunmaktayız.

  Çayyolu,Çayyolu,Çayyolu hicon Çayyolu,Çayyolu hicon servisi,hicon Çayyolu servisi, hicon servisi Çayyolu ,Çayyolunda hicon,Çayyolu hicon servisi,hicon servisi Çayyolu,servis,servisi,bakım,bakımı,tamiri,tamir,
  onarım,onarımı,klima,kombi,beyazeşya,çamaşır makinası,bulaşık makinası,buzdolabı,

  Tümünü göster
  Ankara Bölge Servis
  Becerikli Sok.no:17 Kızılay (Çankaya / Ankara / Türkiye)
  090-312-2291041 / 090- -
  e-Sirket.com bir nette interactive projesidir Hata bildir