1.yıl

  çayyolu gree servisi 229 10 41 - 229 10 42

  • İlan Sahibi : Çağatay Deniz
  • Ülke / Şehir / İlçe : Türkiye / Ankara / Çankaya
  • İlan Türü : Firma İlanları
  • İlan Eklenme Tarihi : 20 Ocak 2018 Cumartesi
  • İlan Bitiş Tarihi : 10 Haziran 2014 Salı
  • Bulunduğu Sektör : Beyaz Eşya

  çayyolu gree servisi 229 10 41 - 229 10 42 İlan Açıklaması

  229 10 41 – 229 10 42
  Çayyolu gree servisi,çayyolunda gree servisi,gree çayyolu servisi,gree servisi çayyolu,ankara çayyolunda gree servisi,çayyolunda gree beyaz eşya servisi,çayyolunda gree klima servisi,çayyolunda gree kombi servisi,ankarada gree servisleri,gree ankara servisleri
  Ankara gree servisleri arasında ilk sırada yer alan gree servisi firmamız;konusunda uzman ve yetkili gree çayyolu servisi elemanlarımızca gree ürünlerinizin bakım ve onarımları en kısa zamanda giderilerek 1yıl garantili olarak iade edilmektedir.

  Ankara çayyolunda gree servisi hizmeti veren firmamız aynı zamanda çayyolunda gree beyaz eşya servisi,çayyolunda gree klima servisi ve çayyolunda gree kombi servisi olarak da servis hizmeti vermektedir.

  Gree ankara servisleri olarak çayyolunda gree servisi verdiğimiz ürünlerin büyük bir bölümü (%97)gree ürününün bulunduğu mahalde arızası giderilir.(%3) lük küçük bir bölümü ise (onarımı uzun ve gürültülü olanlar,teste ve denemeye tabi tutulacak olanlar,boya gerektirenler)gree çayyolu servisi atölyemize alınmak sureti ile arızalarının giderilmesine müteakip 1 yıl garantili olarak iadesi yapılmaktadır.

  Gree servisi çayyolu olarak ödemelerinizi nakit olarak yapabileceğiniz gibi;aynı zamanda kredi kartı ile kapınızda yapma kolaylığını sunmaktayız.

  Çayyolu,Çayyolu,Çayyolu gree Çayyolu,Çayyolu gree servisi,gree Çayyolu servisi, gree servisi Çayyolu ,Çayyolunda gree ,Çayyolu gree servisi,gree servisi Çayyolu,servis,servisi,bakım,bakımı,tamiri,tamir,
  onarım,onarımı,klima,kombi,beyazeşya,çamaşır makinası,bulaşık makinası,buzdolabı,

  Tümünü göster
  Ankara Bölge Servis
  Becerikli Sok.no:17 Kızılay (Çankaya / Ankara / Türkiye)
  090-312-2291041 / 090- -
  e-Sirket.com bir nette interactive projesidir Hata bildir