1.yıl

  çayyolu gorenje servisi 229 10 41 - 229 10 42

  • İlan Sahibi : Çağatay Deniz
  • Ülke / Şehir / İlçe : Türkiye / Ankara / Çankaya
  • İlan Türü : Firma İlanları
  • İlan Eklenme Tarihi : 20 Ocak 2018 Cumartesi
  • İlan Bitiş Tarihi : 10 Haziran 2014 Salı
  • Bulunduğu Sektör : Beyaz Eşya

  çayyolu gorenje servisi 229 10 41 - 229 10 42 İlan Açıklaması

  229 10 41 – 229 10 42
  Çayyolu gorenje servisi,çayyolunda gorenje servisi,gorenje çayyolu servisi,gorenje servisi çayyolu,ankara çayyolunda gorenje servisi,çayyolunda gorenje beyaz eşya servisi,çayyolunda gorenje klima servisi,çayyolunda gorenje kombi servisi,ankarada gorenje servisleri,gorenje ankara servisleri
  Ankara gorenje servisleri arasında ilk sırada yer alan gorenje servisi firmamız;konusunda uzman ve yetkili gorenje çayyolu servisi elemanlarımızca gorenje ürünlerinizin bakım ve onarımları en kısa zamanda giderilerek 1yıl garantili olarak iade edilmektedir.

  Ankara çayyolunda gorenje servisi hizmeti veren firmamız aynı zamanda çayyolunda gorenje beyaz eşya servisi,çayyolunda gorenje klima servisi ve çayyolunda gorenje kombi servisi olarak da servis hizmeti vermektedir.

  Gorenje ankara servisleri olarak çayyolunda gorenje servisi verdiğimiz ürünlerin büyük bir bölümü (%97)gorenje ürününün bulunduğu mahalde arızası giderilir.(%3) lük küçük bir bölümü ise (onarımı uzun ve gürültülü olanlar,teste ve denemeye tabi tutulacak olanlar,boya gerektirenler)gorenje çayyolu servisi atölyemize alınmak sureti ile arızalarının giderilmesine müteakip 1 yıl garantili olarak iadesi yapılmaktadır.

  Gorenje servisi çayyolu olarak ödemelerinizi nakit olarak yapabileceğiniz gibi;aynı zamanda kredi kartı ile kapınızda yapma kolaylığını sunmaktayız.

  Çayyolu,Çayyolu,Çayyolu gorenje Çayyolu,Çayyolu gorenje servisi,gorenje Çayyolu servisi, gorenje servisi Çayyolu ,Çayyolunda gorenje,Çayyolu gorenje servisi,gorenje servisi Çayyolu,servis,servisi,bakım,bakımı,tamiri,tamir,
  onarım,onarımı,klima,kombi,beyazeşya,çamaşır makinası,bulaşık makinası,buzdolabı,

  Tümünü göster
  Ankara Bölge Servis
  Becerikli Sok.no:17 Kızılay (Çankaya / Ankara / Türkiye)
  090-312-2291041 / 090- -
  e-Sirket.com bir nette interactive projesidir Hata bildir