1.yıl

  çayyolu fujitsu servisi 229 10 41 - 229 10 42

  • İlan Sahibi : Çağatay Deniz
  • Ülke / Şehir / İlçe : Türkiye / Ankara / Çankaya
  • İlan Türü : Firma İlanları
  • İlan Eklenme Tarihi : 20 Ocak 2018 Cumartesi
  • İlan Bitiş Tarihi : 10 Haziran 2014 Salı
  • Bulunduğu Sektör : Beyaz Eşya

  çayyolu fujitsu servisi 229 10 41 - 229 10 42 İlan Açıklaması

  229 10 41 – 229 10 42
  Çayyolu fujitsu servisi,çayyolunda fujitsu servisi,fujitsu çayyolu servisi,fujitsu servisi çayyolu,ankara çayyolunda fujitsu servisi,çayyolunda fujitsu beyaz eşya servisi,çayyolunda fujitsu klima servisi,çayyolunda fujitsu kombi servisi,ankarada fujitsu servisleri,fujitsu ankara servisleri
  Ankara fujitsu servisleri arasında ilk sırada yer alan fujitsu servisi firmamız;konusunda uzman ve yetkili fujitsu çayyolu servisi elemanlarımızca fujitsu ürünlerinizin bakım ve onarımları en kısa zamanda giderilerek 1yıl garantili olarak iade edilmektedir.

  Ankara çayyolunda fujitsu servisi hizmeti veren firmamız aynı zamanda çayyolunda fujitsu beyaz eşya servisi,çayyolunda fujitsu klima servisi ve çayyolunda fujitsu kombi servisi olarak da servis hizmeti vermektedir.

  Fujitsu ankara servisleri olarak çayyolunda fujitsu servisi verdiğimiz ürünlerin büyük bir bölümü (%97)fujitsu ürününün bulunduğu mahalde arızası giderilir.(%3) lük küçük bir bölümü ise (onarımı uzun ve gürültülü olanlar,teste ve denemeye tabi tutulacak olanlar,boya gerektirenler)fujitsu çayyolu servisi atölyemize alınmak sureti ile arızalarının giderilmesine müteakip 1 yıl garantili olarak iadesi yapılmaktadır.

  Fujitsu servisi çayyolu olarak ödemelerinizi nakit olarak yapabileceğiniz gibi;aynı zamanda kredi kartı ile kapınızda yapma kolaylığını sunmaktayız.

  Çayyolu,Çayyolu,Çayyolu fujitsu Çayyolu,Çayyolu fujitsu servisi,fujitsu Çayyolu servisi, fujitsu servisi Çayyolu ,Çayyolunda fujitsu ,Çayyolu fujitsu servisi,fujitsu servisi Çayyolu,servis,servisi,bakım,bakımı,tamiri,tamir,
  onarım,onarımı,klima,kombi,beyazeşya,çamaşır makinası,bulaşık makinası,buzdolabı,

  Tümünü göster
  Ankara Bölge Servis
  Becerikli Sok.no:17 Kızılay (Çankaya / Ankara / Türkiye)
  090-312-2291041 / 090- -
  e-Sirket.com bir nette interactive projesidir Hata bildir