1.yıl

  çayyolu frigidaire servisi 229 10 41 - 229 10 42

  • İlan Sahibi : Çağatay Deniz
  • Ülke / Şehir / İlçe : Türkiye / Ankara / Çankaya
  • İlan Türü : Firma İlanları
  • İlan Eklenme Tarihi : 20 Ocak 2018 Cumartesi
  • İlan Bitiş Tarihi : 10 Haziran 2014 Salı
  • Bulunduğu Sektör : Beyaz Eşya

  çayyolu frigidaire servisi 229 10 41 - 229 10 42 İlan Açıklaması

  229 10 41 – 229 10 42
  Çayyolu frigidaire servisi,çayyolunda frigidaire servisi,frigidaire çayyolu servisi,frigidaire servisi çayyolu,ankara çayyolunda frigidaire servisi,çayyolunda frigidaire beyaz eşya servisi,çayyolunda frigidaire klima servisi,çayyolunda frigidaire kombi servisi,ankarada frigidaire servisleri,frigidaire ankara servisleri
  Ankara frigidaire servisleri arasında ilk sırada yer alan frigidaire servisi firmamız;konusunda uzman ve yetkili frigidaire çayyolu servisi elemanlarımızca frigidaire ürünlerinizin bakım ve onarımları en kısa zamanda giderilerek 1yıl garantili olarak iade edilmektedir.

  Ankara çayyolunda frigidaire servisi hizmeti veren firmamız aynı zamanda çayyolunda frigidaire beyaz eşya servisi,çayyolunda frigidaire klima servisi ve çayyolunda frigidaire kombi servisi olarak da servis hizmeti vermektedir.

  Frigidaire ankara servisleri olarak çayyolunda frigidaire servisi verdiğimiz ürünlerin büyük bir bölümü (%97)frigidaire ürününün bulunduğu mahalde arızası giderilir.(%3) lük küçük bir bölümü ise (onarımı uzun ve gürültülü olanlar,teste ve denemeye tabi tutulacak olanlar,boya gerektirenler)frigidaire çayyolu servisi atölyemize alınmak sureti ile arızalarının giderilmesine müteakip 1 yıl garantili olarak iadesi yapılmaktadır.

  Frigidaire servisi çayyolu olarak ödemelerinizi nakit olarak yapabileceğiniz gibi;aynı zamanda kredi kartı ile kapınızda yapma kolaylığını sunmaktayız.

  Çayyolu,Çayyolu,Çayyolu frigidaire Çayyolu,Çayyolu frigidaire servisi,frigidaireÇayyolu servisi, frigidaire servisi Çayyolu ,
  Çayyolunda frigidaire,Çayyolu frigidaire servisi,frigidaire servisi Çayyolu,servis,servisi,bakım,bakımı,tamiri,tamir,
  onarım,onarımı,klima,kombi,beyazeşya,çamaşır makinası,bulaşık makinası,buzdolabı,

  Tümünü göster
  Ankara Bölge Servis
  Becerikli Sok.no:17 Kızılay (Çankaya / Ankara / Türkiye)
  090-312-2291041 / 090- -
  e-Sirket.com bir nette interactive projesidir Hata bildir