1.yıl

  çayyolu franke servisi 229 10 41 - 229 10 42

  • İlan Sahibi : Çağatay Deniz
  • Ülke / Şehir / İlçe : Türkiye / Ankara / Çankaya
  • İlan Türü : Firma İlanları
  • İlan Eklenme Tarihi : 20 Ocak 2018 Cumartesi
  • İlan Bitiş Tarihi : 10 Haziran 2014 Salı
  • Bulunduğu Sektör : Beyaz Eşya

  çayyolu franke servisi 229 10 41 - 229 10 42 İlan Açıklaması

  229 10 41 – 229 10 42
  Çayyolu franke servisi,çayyolunda franke servisi,franke çayyolu servisi,franke servisi çayyolu,ankara çayyolunda franke servisi,çayyolunda franke beyaz eşya servisi,çayyolunda franke klima servisi,çayyolunda franke kombi servisi,ankarada franke servisleri,franke ankara servisleri
  Ankara franke servisleri arasında ilk sırada yer alan franke servisi firmamız;konusunda uzman ve yetkili franke çayyolu servisi elemanlarımızca franke ürünlerinizin bakım ve onarımları en kısa zamanda giderilerek 1yıl garantili olarak iade edilmektedir.

  Ankara çayyolunda franke servisi hizmeti veren firmamız aynı zamanda çayyolunda franke beyaz eşya servisi,çayyolunda franke klima servisi ve çayyolunda franke kombi servisi olarak da servis hizmeti vermektedir.

  Franke ankara servisleri olarak çayyolunda franke servisi verdiğimiz ürünlerin büyük bir bölümü (%97)franke ürününün bulunduğu mahalde arızası giderilir.(%3) lük küçük bir bölümü ise (onarımı uzun ve gürültülü olanlar,teste ve denemeye tabi tutulacak olanlar,boya gerektirenler)franke çayyolu servisi atölyemize alınmak sureti ile arızalarının giderilmesine müteakip 1 yıl garantili olarak iadesi yapılmaktadır.

  Franke servisi çayyolu olarak ödemelerinizi nakit olarak yapabileceğiniz gibi;aynı zamanda kredi kartı ile kapınızda yapma kolaylığını sunmaktayız.

  Çayyolu,Çayyolu,Çayyolu franke Çayyolu,Çayyolu franke servisi,franke Çayyolu servisi, franke servisi Çayyolu ,Çayyolunda franke,Çayyolu franke servisi,franke servisi Çayyolu,servis,servisi,bakım,bakımı,tamiri,tamir,
  onarım,onarımı,klima,kombi,beyazeşya,çamaşır makinası,bulaşık makinası,buzdolabı,

  Tümünü göster
  Ankara Bölge Servis
  Becerikli Sok.no:17 Kızılay (Çankaya / Ankara / Türkiye)
  090-312-2291041 / 090- -
  e-Sirket.com bir nette interactive projesidir Hata bildir