1.yıl

  çayyolu ferroli servisi 229 10 41 - 229 10 42

  • İlan Sahibi : Çağatay Deniz
  • Ülke / Şehir / İlçe : Türkiye / Ankara / Çankaya
  • İlan Türü : Firma İlanları
  • İlan Eklenme Tarihi : 20 Ocak 2018 Cumartesi
  • İlan Bitiş Tarihi : 10 Haziran 2014 Salı
  • Bulunduğu Sektör : Beyaz Eşya

  çayyolu ferroli servisi 229 10 41 - 229 10 42 İlan Açıklaması

  229 10 41 – 229 10 42
  Çayyolu ferroli servisi,çayyolunda ferroli servisi,ferroli çayyolu servisi,ferroli servisi çayyolu,ankara çayyolunda ferroli servisi,çayyolunda ferroli beyaz eşya servisi,çayyolunda ferroli klima servisi,çayyolunda ferroli kombi servisi,ankarada ferroli servisleri,ferroli ankara servisleri
  Ankara ferroli servisleri arasında ilk sırada yer alan ferroli servisi firmamız;konusunda uzman ve yetkili ferroli çayyolu servisi elemanlarımızca ferroli ürünlerinizin bakım ve onarımları en kısa zamanda giderilerek 1yıl garantili olarak iade edilmektedir.

  Ankara çayyolunda ferroli servisi hizmeti veren firmamız aynı zamanda çayyolunda ferroli beyaz eşya servisi,çayyolunda ferroli klima servisi ve çayyolunda ferroli kombi servisi olarak da servis hizmeti vermektedir.

  Ferroli ankara servisleri olarak çayyolunda ferroli servisi verdiğimiz ürünlerin büyük bir bölümü (%97)ferroli ürününün bulunduğu mahalde arızası giderilir.(%3) lük küçük bir bölümü ise (onarımı uzun ve gürültülü olanlar,teste ve denemeye tabi tutulacak olanlar,boya gerektirenler)ferroli çayyolu servisi atölyemize alınmak sureti ile arızalarının giderilmesine müteakip 1 yıl garantili olarak iadesi yapılmaktadır.

  Ferroli servisi çayyolu olarak ödemelerinizi nakit olarak yapabileceğiniz gibi;aynı zamanda kredi kartı ile kapınızda yapma kolaylığını sunmaktayız.

  Çayyolu,Çayyolu,Çayyolu ferroli Çayyolu,Çayyolu ferroli servisi,ferroli Çayyolu servisi, ferroli servisi Çayyolu ,Çayyolunda ferroli,Çayyolu ferroli servisi,ferroli servisi Çayyolu,servis,servisi,bakım,bakımı,tamiri,tamir,
  onarım,onarımı,klima,kombi,beyazeşya,çamaşır makinası,bulaşık makinası,buzdolabı,

  Tümünü göster
  Ankara Bölge Servis
  Becerikli Sok.no:17 Kızılay (Çankaya / Ankara / Türkiye)
  090-312-2291041 / 090- -
  e-Sirket.com bir nette interactive projesidir Hata bildir