1.yıl

  çayyolu electra servisi 229 10 41 - 229 10 42

  • İlan Sahibi : Çağatay Deniz
  • Ülke / Şehir / İlçe : Türkiye / Ankara / Çankaya
  • İlan Türü : Firma İlanları
  • İlan Eklenme Tarihi : 20 Ocak 2018 Cumartesi
  • İlan Bitiş Tarihi : 10 Haziran 2014 Salı
  • Bulunduğu Sektör : Beyaz Eşya

  çayyolu electra servisi 229 10 41 - 229 10 42 İlan Açıklaması

  229 10 41 – 229 10 42
  Çayyolu electra servisi,çayyolunda electra servisi,electra çayyolu servisi,electra servisi çayyolu,ankara çayyolunda electra servisi,çayyolunda electra beyaz eşya servisi,çayyolunda electra klima servisi,çayyolunda electra kombi servisi,ankarada electra servisleri,electra ankara servisleri
  Ankara electra servisleri arasında ilk sırada yer alan electra servisi firmamız;konusunda uzman ve yetkili electra çayyolu servisi elemanlarımızca electra ürünlerinizin bakım ve onarımları en kısa zamanda giderilerek 1yıl garantili olarak iade edilmektedir.

  Ankara çayyolunda electra servisi hizmeti veren firmamız aynı zamanda çayyolunda electra beyaz eşya servisi,çayyolunda electra klima servisi ve çayyolunda electra kombi servisi olarak da servis hizmeti vermektedir.

  Electra ankara servisleri olarak çayyolunda electra servisi verdiğimiz ürünlerin büyük bir bölümü (%97)electra ürününün bulunduğu mahalde arızası giderilir.(%3) lük küçük bir bölümü ise (onarımı uzun ve gürültülü olanlar,teste ve denemeye tabi tutulacak olanlar,boya gerektirenler)electra çayyolu servisi atölyemize alınmak sureti ile arızalarının giderilmesine müteakip 1 yıl garantili olarak iadesi yapılmaktadır.

  Electra servisi çayyolu olarak ödemelerinizi nakit olarak yapabileceğiniz gibi;aynı zamanda kredi kartı ile kapınızda yapma kolaylığını sunmaktayız.

  Çayyolu,Çayyolu,Çayyolu electra Çayyolu,Çayyolu electra servisi,electra Çayyolu servisi, electra servisi Çayyolu ,Çayyolunda electra,Çayyolu electra servisi,electra servisi Çayyolu,servis,servisi,bakım,bakımı,tamiri,tamir,
  onarım,onarımı,klima,kombi,beyazeşya,çamaşır makinası,bulaşık makinası,buzdolabı,

  Tümünü göster
  Ankara Bölge Servis
  Becerikli Sok.no:17 Kızılay (Çankaya / Ankara / Türkiye)
  090-312-2291041 / 090- -
  e-Sirket.com bir nette interactive projesidir Hata bildir