1.yıl

  çayyolu eca servisi 229 10 41 - 229 10 42

  • İlan Sahibi : Çağatay Deniz
  • Ülke / Şehir / İlçe : Türkiye / Ankara / Çankaya
  • İlan Türü : Firma İlanları
  • İlan Eklenme Tarihi : 20 Ocak 2018 Cumartesi
  • İlan Bitiş Tarihi : 10 Haziran 2014 Salı
  • Bulunduğu Sektör : Beyaz Eşya

  çayyolu eca servisi 229 10 41 - 229 10 42 İlan Açıklaması

  229 10 41 – 229 10 42
  Çayyolu eca servisi,çayyolunda eca servisi,eca çayyolu servisi,eca servisi çayyolu,ankara çayyolunda eca servisi,çayyolunda eca beyaz eşya servisi,çayyolunda eca klima servisi,çayyolunda eca kombi servisi,ankarada eca servisleri,eca ankara servisleri
  Ankara eca servisleri arasında ilk sırada yer alan eca servisi firmamız;konusunda uzman ve yetkili eca çayyolu servisi elemanlarımızca eca ürünlerinizin bakım ve onarımları en kısa zamanda giderilerek 1yıl garantili olarak iade edilmektedir.

  Ankara çayyolunda eca servisi hizmeti veren firmamız aynı zamanda çayyolunda eca beyaz eşya servisi,çayyolunda eca klima servisi ve çayyolunda eca kombi servisi olarak da servis hizmeti vermektedir.

  Eca ankara servisleri olarak çayyolunda eca servisi verdiğimiz ürünlerin büyük bir bölümü (%97)eca ürününün bulunduğu mahalde arızası giderilir.(%3) lük küçük bir bölümü ise (onarımı uzun ve gürültülü olanlar,teste ve denemeye tabi tutulacak olanlar,boya gerektirenler)eca çayyolu servisi atölyemize alınmak sureti ile arızalarının giderilmesine müteakip 1 yıl garantili olarak iadesi yapılmaktadır.

  Eca servisi çayyolu olarak ödemelerinizi nakit olarak yapabileceğiniz gibi;aynı zamanda kredi kartı ile kapınızda yapma kolaylığını sunmaktayız.

  Çayyolu, Çayyolu,Çayyolu eca Çayyolu ,Çayyolu eca servisi,eca Çayyolu servisi,eca servisi Çayyolu ,Çayyolunda eca ,Çayyolu eca servisi,eca servisi Çayyolu,servis,servisi,bakım,bakımı,tamiri,tamir,
  onarım,onarımı,klima,kombi,beyazeşya,çamaşır makinası,bulaşık makinası,buzdolabı,

  Tümünü göster
  Ankara Bölge Servis
  Becerikli Sok.no:17 Kızılay (Çankaya / Ankara / Türkiye)
  090-312-2291041 / 090- -
  e-Sirket.com bir nette interactive projesidir Hata bildir