1.yıl

  çayyolu denki servisi 229 10 41 - 229 10 42

  • İlan Sahibi : Çağatay Deniz
  • Ülke / Şehir / İlçe : Türkiye / Ankara / Çankaya
  • İlan Türü : Firma İlanları
  • İlan Eklenme Tarihi : 20 Ocak 2018 Cumartesi
  • İlan Bitiş Tarihi : 10 Haziran 2014 Salı
  • Bulunduğu Sektör : Beyaz Eşya

  çayyolu denki servisi 229 10 41 - 229 10 42 İlan Açıklaması

  229 10 41 – 229 10 42
  Çayyolu denki servisi,çayyolunda denki servisi,denki çayyolu servisi,denki servisi çayyolu,ankara çayyolunda denki servisi,çayyolunda denki beyaz eşya servisi,çayyolunda denki klima servisi,çayyolunda denki kombi servisi,ankarada denki servisleri,denki ankara servisleri
  Ankara denki servisleri arasında ilk sırada yer alan denki servisi firmamız;konusunda uzman ve yetkili denki çayyolu servisi elemanlarımızca denki ürünlerinizin bakım ve onarımları en kısa zamanda giderilerek 1yıl garantili olarak iade edilmektedir.

  Ankara çayyolunda denki servisi hizmeti veren firmamız aynı zamanda çayyolunda denki beyaz eşya servisi,çayyolunda denki klima servisi ve çayyolunda denki kombi servisi olarak da servis hizmeti vermektedir.

  Denki ankara servisleri olarak çayyolunda denki servisi verdiğimiz ürünlerin büyük bir bölümü (%97)denki ürününün bulunduğu mahalde arızası giderilir.(%3) lük küçük bir bölümü ise (onarımı uzun ve gürültülü olanlar,teste ve denemeye tabi tutulacak olanlar,boya gerektirenler)denki çayyolu servisi atölyemize alınmak sureti ile arızalarının giderilmesine müteakip 1 yıl garantili olarak iadesi yapılmaktadır.

  Denki servisi çayyolu olarak ödemelerinizi nakit olarak yapabileceğiniz gibi;aynı zamanda kredi kartı ile kapınızda yapma kolaylığını sunmaktayız.

  Çayyolu,Çayyolu,Çayyolu denki Çayyolu,Çayyolu denki servisi,denki Çayyolu servisi, denki servisi Çayyolu ,Çayyolunda denki,Çayyolu denki servisi,denki servisi Çayyolu,servis,servisi,bakım,bakımı,tamiri,tamir,
  onarım,onarımı,klima,kombi,beyazeşya,çamaşır makinası,bulaşık makinası,buzdolabı,

  Tümünü göster
  Ankara Bölge Servis
  Becerikli Sok.no:17 Kızılay (Çankaya / Ankara / Türkiye)
  090-312-2291041 / 090- -
  e-Sirket.com bir nette interactive projesidir Hata bildir