1.yıl

  çayyolu cartel servisi 229 10 41 - 229 10 42

  • İlan Sahibi : Çağatay Deniz
  • Ülke / Şehir / İlçe : Türkiye / Ankara / Çankaya
  • İlan Türü : Firma İlanları
  • İlan Eklenme Tarihi : 20 Ocak 2018 Cumartesi
  • İlan Bitiş Tarihi : 10 Haziran 2014 Salı
  • Bulunduğu Sektör : Beyaz Eşya

  çayyolu cartel servisi 229 10 41 - 229 10 42 İlan Açıklaması

  229 10 41 – 229 10 42
  Çayyolu cartel servisi,çayyolunda cartel servisi,cartel çayyolu servisi,cartel servisi çayyolu,ankara çayyolunda cartel servisi,çayyolunda cartel beyaz eşya servisi,çayyolunda cartel klima servisi,çayyolunda cartel kombi servisi,ankarada cartel servisleri,cartel ankara servisleri
  Ankara cartel servisleri arasında ilk sırada yer alan cartel servisi firmamız;konusunda uzman ve yetkili cartel çayyolu servisi elemanlarımızca cartel ürünlerinizin bakım ve onarımları en kısa zamanda giderilerek 1yıl garantili olarak iade edilmektedir.

  Ankara çayyolunda cartel servisi hizmeti veren firmamız aynı zamanda çayyolunda cartel beyaz eşya servisi,çayyolunda cartel klima servisi ve çayyolunda cartel kombi servisi olarak da servis hizmeti vermektedir.

  Cartel ankara servisleri olarak çayyolunda cartel servisi verdiğimiz ürünlerin büyük bir bölümü (%97)cartel ürününün bulunduğu mahalde arızası giderilir.(%3) lük küçük bir bölümü ise (onarımı uzun ve gürültülü olanlar,teste ve denemeye tabi tutulacak olanlar,boya gerektirenler)cartel çayyolu servisi atölyemize alınmak sureti ile arızalarının giderilmesine müteakip 1 yıl garantili olarak iadesi yapılmaktadır.

  Cartel servisi çayyolu olarak ödemelerinizi nakit olarak yapabileceğiniz gibi;aynı zamanda kredi kartı ile kapınızda yapma kolaylığını sunmaktayız.

  Çayyolu,Çayyolu,Çayyolu cartel Çayyolu,Çayyolu cartel servisi,cartel Çayyolu servisi, cartel servisi Çayyolu ,Çayyolunda cartel ,Çayyolu cartel servisi,cartel servisi Çayyolu,servis,servisi,bakım,bakımı,tamiri,tamir,
  onarım,onarımı,klima,kombi,beyazeşya,çamaşır makinası,bulaşık makinası,buzdolabı,

  Tümünü göster
  Ankara Bölge Servis
  Becerikli Sok.no:17 Kızılay (Çankaya / Ankara / Türkiye)
  090-312-2291041 / 090- -
  e-Sirket.com bir nette interactive projesidir Hata bildir