1.yıl

  çayyolu beko servisi 229 10 41 - 229 10 42

  • İlan Sahibi : Çağatay Deniz
  • Ülke / Şehir / İlçe : Türkiye / Ankara / Çankaya
  • İlan Türü : Firma İlanları
  • İlan Eklenme Tarihi : 20 Ocak 2018 Cumartesi
  • İlan Bitiş Tarihi : 10 Haziran 2014 Salı
  • Bulunduğu Sektör : Beyaz Eşya

  çayyolu beko servisi 229 10 41 - 229 10 42 İlan Açıklaması

  229 10 41 – 229 10 42
  Çayyolu beko servisi,çayyolunda beko servisi,beko çayyolu servisi,beko servisi çayyolu,ankara çayyolunda beko servisi,çayyolunda beko beyaz eşya servisi,çayyolunda beko klima servisi,çayyolunda beko kombi servisi,ankarada beko servisleri,beko ankara servisleri
  Ankara beko servisleri arasında ilk sırada yer alan beko servisi firmamız;konusunda uzman ve yetkili beko çayyolu servisi elemanlarımızca beko ürünlerinizin bakım ve onarımları en kısa zamanda giderilerek 1yıl garantili olarak iade edilmektedir.

  Ankara çayyolunda beko servisi hizmeti veren firmamız aynı zamanda çayyolunda beko beyaz eşya servisi,çayyolunda beko klima servisi ve çayyolunda beko kombi servisi olarak da servis hizmeti vermektedir.

  Beko ankara servisleri olarak çayyolunda beko servisi verdiğimiz ürünlerin büyük bir bölümü (%97)beko ürününün bulunduğu mahalde arızası giderilir.(%3) lük küçük bir bölümü ise (onarımı uzun ve gürültülü olanlar,teste ve denemeye tabi tutulacak olanlar,boya gerektirenler)beko çayyolu servisi atölyemize alınmak sureti ile arızalarının giderilmesine müteakip 1 yıl garantili olarak iadesi yapılmaktadır.

  Beko servisi çayyolu olarak ödemelerinizi nakit olarak yapabileceğiniz gibi;aynı zamanda kredi kartı ile kapınızda yapma kolaylığını sunmaktayız.

  Çayyolu,Çayyolu,Çayyolu beko Çayyolu,Çayyolu beko servisi,beko Çayyolu servisi, beko servisi Çayyolu ,Çayyolunda beko,Çayyolu beko servisi,beko servisi Çayyolu,servis,servisi,bakım,bakımı,tamiri,tamir,
  onarım,onarımı,klima,kombi,beyazeşya,çamaşır makinası,bulaşık makinası,buzdolabı,

  Tümünü göster
  Ankara Bölge Servis
  Becerikli Sok.no:17 Kızılay (Çankaya / Ankara / Türkiye)
  090-312-2291041 / 090- -
  e-Sirket.com bir nette interactive projesidir Hata bildir