1.yıl

  çayyolu baxi servisi 229 10 41 - 229 10 42

  • İlan Sahibi : Çağatay Deniz
  • Ülke / Şehir / İlçe : Türkiye / Ankara / Çankaya
  • İlan Türü : Firma İlanları
  • İlan Eklenme Tarihi : 1 Mayıs 2015 Cuma
  • İlan Bitiş Tarihi : 10 Haziran 2014 Salı
  • Bulunduğu Sektör : Beyaz Eşya

  çayyolu baxi servisi 229 10 41 - 229 10 42 İlan Açıklaması

  229 10 41 – 229 10 42
  Çayyolu baxi servisi,çayyolunda baxi servisi,baxi çayyolu servisi,baxi servisi çayyolu,ankara çayyolunda baxi servisi,çayyolunda baxi beyaz eşya servisi,çayyolunda baxi klima servisi,çayyolunda baxi kombi servisi,ankarada baxi servisleri,baxi ankara servisleri
  Ankara baxi servisleri arasında ilk sırada yer alan baxi servisi firmamız;konusunda uzman ve yetkili baxi çayyolu servisi elemanlarımızca baxi ürünlerinizin bakım ve onarımları en kısa zamanda giderilerek 1yıl garantili olarak iade edilmektedir.

  Ankara çayyolunda baxi servisi hizmeti veren firmamız aynı zamanda çayyolunda baxi beyaz eşya servisi,çayyolunda baxi klima servisi ve çayyolunda baxi kombi servisi olarak da servis hizmeti vermektedir.

  Baxi ankara servisleri olarak çayyolunda baxi servisi verdiğimiz ürünlerin büyük bir bölümü (%97)baxi ürününün bulunduğu mahalde arızası giderilir.(%3) lük küçük bir bölümü ise (onarımı uzun ve gürültülü olanlar,teste ve denemeye tabi tutulacak olanlar,boya gerektirenler)baxi çayyolu servisi atölyemize alınmak sureti ile arızalarının giderilmesine müteakip 1 yıl garantili olarak iadesi yapılmaktadır.

  Baxi servisi çayyolu olarak ödemelerinizi nakit olarak yapabileceğiniz gibi;aynı zamanda kredi kartı ile kapınızda yapma kolaylığını sunmaktayız.

  Çayyolu,Çayyolu,Çayyolu baxi Çayyolu,Çayyolu baxi servisi,baxi Çayyolu servisi, baxi servisi Çayyolu ,Çayyolunda baxi,Çayyolu baxi servisi,baxi servisi Çayyolu,servis,servisi,bakım,bakımı,tamiri,tamir,
  onarım,onarımı,klima,kombi,beyazeşya,çamaşır makinası,bulaşık makinası,buzdolabı,

  Tümünü göster
  Ankara Bölge Servis
  Becerikli Sok.no:17 Kızılay (Çankaya / Ankara / Türkiye)
  090-312-2291041 / 090- -
  e-Sirket.com bir nette interactive projesidir Hata bildir