1.yıl

  çayyolu arçelik servisi 229 10 41 - 229 10 42

  • İlan Sahibi : Çağatay Deniz
  • Ülke / Şehir / İlçe : Türkiye / Ankara / Çankaya
  • İlan Türü : Firma İlanları
  • İlan Eklenme Tarihi : 20 Ocak 2018 Cumartesi
  • İlan Bitiş Tarihi : 10 Haziran 2014 Salı
  • Bulunduğu Sektör : Beyaz Eşya

  çayyolu arçelik servisi 229 10 41 - 229 10 42 İlan Açıklaması

  229 10 41 – 229 10 42
  Çayyolu arçelik servisi,çayyolunda arçelik servisi,arçelik çayyolu servisi,arçelik servisi çayyolu,ankara çayyolunda arçelik servisi,çayyolunda arçelik beyaz eşya servisi,çayyolunda arçelik klima servisi,çayyolunda arçelik kombi servisi,ankarada arçelik servisleri,arçelik ankara servisleri
  Ankara arçelik servisleri arasında ilk sırada yer alan arçelik servisi firmamız;konusunda uzman ve yetkili arçelik çayyolu servisi elemanlarımızca arçelik ürünlerinizin bakım ve onarımları en kısa zamanda giderilerek 1yıl garantili olarak iade edilmektedir.

  Ankara çayyolunda arçelik servisi hizmeti veren firmamız aynı zamanda çayyolunda arçelik beyaz eşya servisi,çayyolunda arçelik klima servisi ve çayyolunda arçelik kombi servisi olarak da servis hizmeti vermektedir.

  Arçelik ankara servisleri olarak çayyolunda arçelik servisi verdiğimiz ürünlerin büyük bir bölümü (%97)arçelik ürününün bulunduğu mahalde arızası giderilir.(%3) lük küçük bir bölümü ise (onarımı uzun ve gürültülü olanlar,teste ve denemeye tabi tutulacak olanlar,boya gerektirenler)arçelik çayyolu servisi atölyemize alınmak sureti ile arızalarının giderilmesine müteakip 1 yıl garantili olarak iadesi yapılmaktadır.

  Arçelik servisi çayyolu olarak ödemelerinizi nakit olarak yapabileceğiniz gibi;aynı zamanda kredi kartı ile kapınızda yapma kolaylığını sunmaktayız.

  Çayyolu,Çayyolu,Çayyolu arçelik Çayyolu,Çayyolu arçelik servisi,arçelik Çayyolu servisi, arçelik servisi Çayyolu ,Çayyolunda arçelik,Çayyolu arçelik servisi,arçelik servisi Çayyolu,servis,servisi,bakım,bakımı,tamiri,tamir,
  onarım,onarımı,klima,kombi,beyazeşya,çamaşır makinası,bulaşık makinası,buzdolabı,

  Tümünü göster
  Ankara Bölge Servis
  Becerikli Sok.no:17 Kızılay (Çankaya / Ankara / Türkiye)
  090-312-2291041 / 090- -
  e-Sirket.com bir nette interactive projesidir Hata bildir