1.yıl

  çayyolu amana servisi 229 10 41 - 229 10 42

  • İlan Sahibi : Çağatay Deniz
  • Ülke / Şehir / İlçe : Türkiye / Ankara / Çankaya
  • İlan Türü : Firma İlanları
  • İlan Eklenme Tarihi : 20 Ocak 2018 Cumartesi
  • İlan Bitiş Tarihi : 10 Haziran 2014 Salı
  • Bulunduğu Sektör : Beyaz Eşya

  çayyolu amana servisi 229 10 41 - 229 10 42 İlan Açıklaması

  229 10 41 – 229 10 42
  Çayyolu amana servisi,çayyolunda amana servisi,amana çayyolu servisi,amana servisi çayyolu,ankara çayyolunda amana servisi,çayyolunda amana beyaz eşya servisi,çayyolunda amana klima servisi,çayyolunda amana kombi servisi,ankarada amana servisleri,amana ankara servisleri
  Ankara amana servisleri arasında ilk sırada yer alan amana servisi firmamız;konusunda uzman ve yetkili amana çayyolu servisi elemanlarımızca amana ürünlerinizin bakım ve onarımları en kısa zamanda giderilerek 1yıl garantili olarak iade edilmektedir.

  Ankara çayyolunda amana servisi hizmeti veren firmamız aynı zamanda çayyolunda amana beyaz eşya servisi,çayyolunda amana klima servisi ve çayyolunda amana kombi servisi olarak da servis hizmeti vermektedir.

  Amana ankara servisleri olarak çayyolunda amana servisi verdiğimiz ürünlerin büyük bir bölümü (%97)amana ürününün bulunduğu mahalde arızası giderilir.(%3) lük küçük bir bölümü ise (onarımı uzun ve gürültülü olanlar,teste ve denemeye tabi tutulacak olanlar,boya gerektirenler)amana çayyolu servisi atölyemize alınmak sureti ile arızalarının giderilmesine müteakip 1 yıl garantili olarak iadesi yapılmaktadır.

  Amana servisi çayyolu olarak ödemelerinizi nakit olarak yapabileceğiniz gibi;aynı zamanda kredi kartı ile kapınızda yapma kolaylığını sunmaktayız.

  Çayyolu,Çayyolu,Çayyolu amana Çayyolu,Çayyolu amana servisi,amana Çayyolu servisi, amana servisi Çayyolu ,Çayyolunda amana,Çayyolu amana servisi,amana servisi Çayyolu,servis,servisi,bakım,bakımı,tamiri,tamir,
  onarım,onarımı,klima,kombi,beyazeşya,çamaşır makinası,bulaşık makinası,buzdolabı,

  Tümünü göster
  Ankara Bölge Servis
  Becerikli Sok.no:17 Kızılay (Çankaya / Ankara / Türkiye)
  090-312-2291041 / 090- -
  e-Sirket.com bir nette interactive projesidir Hata bildir