1.yıl

  çayyolu altus servisi 229 10 41 - 229 10 42

  • İlan Sahibi : Çağatay Deniz
  • Ülke / Şehir / İlçe : Türkiye / Ankara / Çankaya
  • İlan Türü : Firma İlanları
  • İlan Eklenme Tarihi : 20 Ocak 2018 Cumartesi
  • İlan Bitiş Tarihi : 10 Haziran 2014 Salı
  • Bulunduğu Sektör : Beyaz Eşya

  çayyolu altus servisi 229 10 41 - 229 10 42 İlan Açıklaması

  229 10 41 – 229 10 42
  Çayyolu altus servisi,çayyolunda altus servisi,altus çayyolu servisi,altus servisi çayyolu,ankara çayyolunda altus servisi,çayyolunda altus beyaz eşya servisi,çayyolunda altus klima servisi,çayyolunda altus kombi servisi,ankarada altus servisleri,altus ankara servisleri
  Ankara altus servisleri arasında ilk sırada yer alan altus servisi firmamız;konusunda uzman ve yetkili altus çayyolu servisi elemanlarımızca altus ürünlerinizin bakım ve onarımları en kısa zamanda giderilerek 1yıl garantili olarak iade edilmektedir.

  Ankara çayyolunda altus servisi hizmeti veren firmamız aynı zamanda çayyolunda altus beyaz eşya servisi,çayyolunda altus klima servisi ve çayyolunda altus kombi servisi olarak da servis hizmeti vermektedir.

  Altus ankara servisleri olarak çayyolunda altus servisi verdiğimiz ürünlerin büyük bir bölümü (%97)altus ürününün bulunduğu mahalde arızası giderilir.(%3) lük küçük bir bölümü ise (onarımı uzun ve gürültülü olanlar,teste ve denemeye tabi tutulacak olanlar,boya gerektirenler)altus çayyolu servisi atölyemize alınmak sureti ile arızalarının giderilmesine müteakip 1 yıl garantili olarak iadesi yapılmaktadır.

  Altus servisi çayyolu olarak ödemelerinizi nakit olarak yapabileceğiniz gibi;aynı zamanda kredi kartı ile kapınızda yapma kolaylığını sunmaktayız.

  Çayyolu,Çayyolu,Çayyolu altus Çayyolu,Çayyolu altus servisi,altus Çayyolu servisi, altus servisi Çayyolu ,Çayyolunda altus,Çayyolu altus servisi,altus servisi Çayyolu,servis,servisi,bakım,bakımı,tamiri,tamir,
  onarım,onarımı,klima,kombi,beyazeşya,çamaşır makinası,bulaşık makinası,buzdolabı,

  Tümünü göster
  Ankara Bölge Servis
  Becerikli Sok.no:17 Kızılay (Çankaya / Ankara / Türkiye)
  090-312-2291041 / 090- -
  e-Sirket.com bir nette interactive projesidir Hata bildir