1.yıl

  çayyolu airfel servisi 229 10 41 - 229 10 42

  • İlan Sahibi : Çağatay Deniz
  • Ülke / Şehir / İlçe : Türkiye / Ankara / Çankaya
  • İlan Türü : Firma İlanları
  • İlan Eklenme Tarihi : 20 Ocak 2018 Cumartesi
  • İlan Bitiş Tarihi : 10 Haziran 2014 Salı
  • Bulunduğu Sektör : Beyaz Eşya

  çayyolu airfel servisi 229 10 41 - 229 10 42 İlan Açıklaması

  229 10 41 – 229 10 42
  Çayyolu airfel servisi,çayyolunda airfel servisi,airfel çayyolu servisi,airfel servisi çayyolu,ankara çayyolunda airfel servisi,çayyolunda airfel beyaz eşya servisi,çayyolunda airfel klima servisi,çayyolunda airfel kombi servisi,ankarada airfel servisleri,airfel ankara servisleri
  Ankara airfel servisleri arasında ilk sırada yer alan airfel servisi firmamız;konusunda uzman ve yetkili airfel çayyolu servisi elemanlarımızca airfel ürünlerinizin bakım ve onarımları en kısa zamanda giderilerek 1yıl garantili olarak iade edilmektedir.

  Ankara çayyolunda airfel servisi hizmeti veren firmamız aynı zamanda çayyolunda airfel beyaz eşya servisi,çayyolunda airfel klima servisi ve çayyolunda airfel kombi servisi olarak da servis hizmeti vermektedir.

  Airfel ankara servisleri olarak çayyolunda airfel servisi verdiğimiz ürünlerin büyük bir bölümü (%97)airfel ürününün bulunduğu mahalde arızası giderilir.(%3) lük küçük bir bölümü ise (onarımı uzun ve gürültülü olanlar,teste ve denemeye tabi tutulacak olanlar,boya gerektirenler)airfel çayyolu servisi atölyemize alınmak sureti ile arızalarının giderilmesine müteakip 1 yıl garantili olarak iadesi yapılmaktadır.

  Airfel servisi çayyolu olarak ödemelerinizi nakit olarak yapabileceğiniz gibi;aynı zamanda kredi kartı ile kapınızda yapma kolaylığını sunmaktayız.

  Çayyolu, Çayyolu,Çayyolu airfel Çayyolu ,Çayyolu airfel servisi,airfel Çayyolu servisi,airfel servisi Çayyolu ,Çayyolunda airfel ,Çayyolu airfel servisi,airfel servisi Çayyolu,servis,servisi,bakım,bakımı,tamiri,tamir,
  onarım,onarımı,klima,kombi,beyazeşya,çamaşır makinası,bulaşık makinası,buzdolabı,

  Tümünü göster
  Ankara Bölge Servis
  Becerikli Sok.no:17 Kızılay (Çankaya / Ankara / Türkiye)
  090-312-2291041 / 090- -
  e-Sirket.com bir nette interactive projesidir Hata bildir