Caspian Gas Forum açılış semineri yarın!

  • Yazı boyutu
Caspian Gas Forum açılış semineri yarın!

"Irak Petrol ve Doğalgaz Sektörü'ndeki Fırsatlar ve Türkiye-İngiltere İşbirliği" semineri

İngiltere Ticaret ve Yatırım Ajansı'nin (UKTI) desteklediği, "Irak Petrol ve Doğalgaz Sektörü'ndeki Fırsatlar ve Türkiye-İngiltere İşbirliği" başlıklı "Caspian Gas Forum" açılış semineri yarın Çırağan Kempinski Otel'de düzenlenecek.
     İngiltere Başkonsolosluğu açıklamasına göre, seminerde Irak'taki ticari ortaklıklarla ilgili gelişmeler ve İngiltere-Türkiye işbirliğiyle yürütülebilecek ortak projelere yönelik bölgedeki fırsatlar ele alınacak.
     Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanlığı Müsteşar Yardımcısı Sefa Sadık Aytekin ve Irak Bölgesel Kürt Yönetimi Tabii Kaynaklar Bakanı H.E. Ashti Hawrami'nin konuşmacı olarak katılacağı seminerde, güncel tahmini üretim hedefleri, Irak hidrokarbonlarına yönelik muhtemel global talep ve halihazırda Irak'ta faaliyet gösteren veya bu pazara girmeyi hedefleyen firmaları ilgilendiren vergilendirme başlıkları masaya yatırılacak.
     Konuşmacılar arasında İngiltere Ticaret ve Yatırım Ajansı İcra Kurulu Üyesi ve Stratejik Ticaret Direktörü Edward Oakden, Irak Parlamentosu Danışmanı Luay J. Al-Khatteeb ve Irak Bölgesel Kürt Yönetimi Tabii Kaynaklar Bakanlığı Bakan Danışmanı Michael Howard da yer alacak.
    
    
    


Bu haberi 325 kişi okudu

Ziyaretçi yorumları

Lütfen bekleyiniz...
Toplam 1000 karakter

Diğer Haberler

e-Sirket.com, Nette İnternet Teknolojileri Bilişim Sistemleri San. Tic. Ltd. Şti.’nin Tescilli Markasıdır. © 2006 e-Sirket.com Tüm Hakları Saklıdır.
Sitemizde yer alan yazı, resim ve haberler izinsiz ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz.
e-Sirket.com bir nette interactive projesidir Hata bildir