Case IH fabrikası Ankaralı çiftçileri ağırladı

  • Yazı boyutu
Case IH fabrikası Ankaralı çiftçileri ağırladı

Case IH fabrikası Ankaralı çiftçileri ağırladı

Başta traktör olmak üzere tarım araçları üreten Case IH, çiftçileri, tarım teknolojileri ve yöntemleri konusunda bilgilendirme amacıyla düzenlediği eğitim günlerinde, Ankaralı çiftçileri ağırladı.
     Türk Traktör'den yapılan yazılı açıklamaya göre, Case IH, fabrikasında Ankaralı çiftçileri konuk etti. Case IH, çiftçilere yönelik düzenlediği eğitim günleriyle, çiftçileri detaylı bilgilendirme yapmayı amaçlıyor.
     Ankara Case IH Bayisi Ekin Traktör ve Tarımsal Ekipman Petrol Ürünleri Pazarlama Dağıtım Servisi aracılığıyla Ankara ve çevresinden 12 Aralık'ta fabrikaya gelen çiftçiler, Case IH modellerini inceleyerek, yakıt tüketimi başta olmak üzere, traktörü kullanırken dikkat edilmesi gereken noktalar ve verimi arttırmaya yönelik unsurlar gibi bir çok konuda uzmanlara danışma fırsatı buldu.
     Fabrikayı ziyaret eden çiftçiler, fabrikanın Teknik Merkezi, Isıl İşlem Merkezi, Üretim Bandı ve Kalite Kontrol Bölümlerini gezdi. Çiftçilerin yakından incelediği ürünler arasında ise, Tier-3 motorla yenilenen ve kabinli ve kabinsiz, çiftçeker ve tekçeker seçenekleri ve yenilenen tasarımı ile çiftçiye sunulan Case IH JX Serisi ile yine Case IH'in yeni, kompakt tasarıma sahip, kabinli, gölgelikli, tek çeker veya çift çeker seçeneklerine sahip Case IH JXC Serisi yer aldı.
    
    
    

Bu haberi 197 kişi okudu

Ziyaretçi yorumları

Lütfen bekleyiniz...
Toplam 1000 karakter

Diğer Haberler

e-Sirket.com, Nette İnternet Teknolojileri Bilişim Sistemleri San. Tic. Ltd. Şti.’nin Tescilli Markasıdır. © 2006 e-Sirket.com Tüm Hakları Saklıdır.
Sitemizde yer alan yazı, resim ve haberler izinsiz ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz.
e-Sirket.com bir nette interactive projesidir Hata bildir