CardFinans ile kira vergisi ödemelerinde taksit kolaylığı

  • Yazı boyutu
CardFinans ile kira vergisi ödemelerinde taksit kolaylığı

CardFinans ile kira vergisi ödemelerinde taksit kolaylığı

Finansbank, kira gelir vergisi ödemelerini "www.vergikolay.com" ve Finansbank internet şubesi üzerinden gerçekleştirme imkanı sunuyor. Finansbank kredi kartları ile gerçekleşen ödemelerde ayrıca 5 Nisan'a kadar 3 taksit fırsatı bulunuyor.
     Yapılan açıklamaya göre, müşterilerinin taleplerine yönelik ürünler çıkaran Finansbank, "Bizce Mümkün" yaklaşımı çerçevesinde sunduğu hizmetlere bir yenisini daha ekledi. Banka, vergi ödeme portalı www.vergikolay.com ve Finansbank internet şubesi ile kira geliri vergisini ödeme imkanı sunuyor.
     Finansbank, kira vergisi mükellefleri için çıkardığı vergikolay.com üzerinden 5 Nisan 2013'e kadar yapılan ödemelerde 3 taksit avantajı sağlıyor. Portalda yakın bir gelecekte birçok vergi ve harcın Finansbank kredi kartları ile ödenmesi de mümkün olacak.
     Bu imkanlardan yararlanmak isteyen ancak CardFinans sahibi olmayanlar ise TC Kimlik numarasını 2273'e mesaj atarak başvuruda bulunabiliyor. Detaylı bilgi için, Finansbank şubeleri, www.finansbank.com.tr ve www.vergikolay.com web siteleri ziyaret edilebiliyor.
    
    
    

Bu haberi 169 kişi okudu

Ziyaretçi yorumları

Lütfen bekleyiniz...
Toplam 1000 karakter

Diğer Haberler

e-Sirket.com, Nette İnternet Teknolojileri Bilişim Sistemleri San. Tic. Ltd. Şti.’nin Tescilli Markasıdır. © 2006 e-Sirket.com Tüm Hakları Saklıdır.
Sitemizde yer alan yazı, resim ve haberler izinsiz ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz.
e-Sirket.com bir nette interactive projesidir Hata bildir