1.yıl

  çankaya zanussi servisi (ANKARA) 229 10 41 - 229 10 42

  • İlan Sahibi : Çağatay Deniz
  • Ülke / Şehir / İlçe : Türkiye / Ankara / Çankaya
  • İlan Türü : Firma İlanları
  • İlan Eklenme Tarihi : 20 Ocak 2018 Cumartesi
  • İlan Bitiş Tarihi : 10 Haziran 2014 Salı
  • Bulunduğu Sektör : Beyaz Eşya

  çankaya zanussi servisi (ANKARA) 229 10 41 - 229 10 42 İlan Açıklaması

  229 10 41 – 229 10 42
  Çankaya zanussi servisi,çankayada zanussi servisi,zanussi çankaya servisi,zanussi servisi çankaya,ankara çankayada zanussi servisi,çankayada zanussi beyaz eşya servisi,çankayada zanussi klima servisi,çankayada zanussi kombi servisi,ankarada zanussi servisleri,zanussi ankara servisleri
  Çankaya zanussi servisi firmamızca zanussi ürünlerinizin servis,bakım ve onarımları çankayada zanussi servisi mizce 1 yıl garantili olarak gerçekleştirilmektedir.
  Zanussi Çankaya servisinde ödemelerinizi nakit olarak yapabileceğiniz gibi,kapınızda kredi kartı ile de yapabilmektesiniz.
  Zanussi servisi Çankaya olarak mevcut bütün araçlarımız seyyar atölye konumunda olup arızalı olan zanussi ürünleri için ihtiyaç duyulacak bütün zanussi yedek parçaları mevcuttur.
  Çankayada zanussi servisimizce zanussi ürünlerinizin arızlarının % 97lik bir bölümü mahalinde giderilir.Onarımı uzun ve gürültülü olanlar ile teste tabi tutulacak olanlar çankayada zanussi beyaz eşya servisi ne alınmak sureti ile en kısa zamanda tamir edilerek mağduriyete neden olmadan iade edilir.
  Ankarada zanussi servisleri dendiğinde ilk sıralarda yer alan firmamız Çankayada zanussi klima servisi,Çankayada zanussi kombi servisi olarakta zanussi Ankara servisleri arasında haklı bir gururu barındırmaktadır.
  Ankara Çankaya zanussi servisi olarak konusunda uzman ve tam yetkili zanussi Çankaya servis elemanlarımızca şikayetlerinizin anında giderilmesi için var gücümüzle çalışmaktayız.

  Tümünü göster
  Ankara Bölge Servis
  Becerikli Sok.no:17 Kızılay (Çankaya / Ankara / Türkiye)
  090-312-2291041 / 090- -
  e-Sirket.com bir nette interactive projesidir Hata bildir