1.yıl

  çankaya whirlpool servisi (ANKARA) 229 10 41 - 229 10 42

  • İlan Sahibi : Çağatay Deniz
  • Ülke / Şehir / İlçe : Türkiye / Ankara / Çankaya
  • İlan Türü : Firma İlanları
  • İlan Eklenme Tarihi : 20 Ocak 2018 Cumartesi
  • İlan Bitiş Tarihi : 10 Haziran 2014 Salı
  • Bulunduğu Sektör : Beyaz Eşya

  çankaya whirlpool servisi (ANKARA) 229 10 41 - 229 10 42 İlan Açıklaması

  229 10 41 – 229 10 42
  Çankaya whirlpool servisi,çankayada whirlpool servisi,whirlpool çankaya servisi,whirlpool servisi çankaya,ankara çankayada whirlpool servisi,çankayada whirlpool beyaz eşya servisi,çankayada whirlpool klima servisi,çankayada whirlpool kombi servisi,ankarada whirlpool servisleri,whirlpool ankara servisleri
  Çankaya whirlpool servisi firmamızca whirlpool ürünlerinizin servis,bakım ve onarımları çankayada whirlpool servisi mizce 1 yıl garantili olarak gerçekleştirilmektedir.
  Whirlpool Çankaya servisinde ödemelerinizi nakit olarak yapabileceğiniz gibi,kapınızda kredi kartı ile de yapabilmektesiniz.
  Whirlpool servisi Çankaya olarak mevcut bütün araçlarımız seyyar atölye konumunda olup arızalı olan whirlpool ürünleri için ihtiyaç duyulacak bütün whirlpool yedek parçaları mevcuttur.
  Çankayada whirlpool servisimizce whirlpool ürünlerinizin arızlarının % 97lik bir bölümü mahalinde giderilir.Onarımı uzun ve gürültülü olanlar ile teste tabi tutulacak olanlar çankayada whirlpool beyaz eşya servisi ne alınmak sureti ile en kısa zamanda tamir edilerek mağduriyete neden olmadan iade edilir.
  Ankarada whirlpool servisleri dendiğinde ilk sıralarda yer alan firmamız Çankayada whirlpool klima servisi,Çankayada whirlpool kombi servisi olarakta whirlpool Ankara servisleri arasında haklı bir gururu barındırmaktadır.
  Ankara Çankaya whirlpool servisi olarak konusunda uzman ve tam yetkili whirlpool Çankaya servis elemanlarımızca şikayetlerinizin anında giderilmesi için var gücümüzle çalışmaktayız.

  Tümünü göster
  Ankara Bölge Servis
  Becerikli Sok.no:17 Kızılay (Çankaya / Ankara / Türkiye)
  090-312-2291041 / 090- -
  e-Sirket.com bir nette interactive projesidir Hata bildir