1.yıl

  çankaya vestel servisi (ANKARA) 229 10 41 - 229 10 42

  • İlan Sahibi : Çağatay Deniz
  • Ülke / Şehir / İlçe : Türkiye / Ankara / Çankaya
  • İlan Türü : Firma İlanları
  • İlan Eklenme Tarihi : 20 Ocak 2018 Cumartesi
  • İlan Bitiş Tarihi : 10 Haziran 2014 Salı
  • Bulunduğu Sektör : Beyaz Eşya

  çankaya vestel servisi (ANKARA) 229 10 41 - 229 10 42 İlan Açıklaması

  229 10 41 – 229 10 42
  Çankaya vestel servisi,çankayada vestel servisi,vestel çankaya servisi,vestel servisi çankaya,ankara çankayada vestel servisi,çankayada vestel beyaz eşya servisi,çankayada vestel klima servisi,çankayada vestel kombi servisi,ankarada vestel servisleri,vestel ankara servisleri
  Çankaya vestel servisi firmamızca vestel ürünlerinizin servis,bakım ve onarımları çankayada vestel servisi mizce 1 yıl garantili olarak gerçekleştirilmektedir.
  Vestel Çankaya servisinde ödemelerinizi nakit olarak yapabileceğiniz gibi,kapınızda kredi kartı ile de yapabilmektesiniz.
  Vestel servisi Çankaya olarak mevcut bütün araçlarımız seyyar atölye konumunda olup arızalı olan vestel ürünleri için ihtiyaç duyulacak bütün vestel yedek parçaları mevcuttur.
  Çankayada vestel servisimizce vestel ürünlerinizin arızlarının % 97lik bir bölümü mahalinde giderilir.Onarımı uzun ve gürültülü olanlar ile teste tabi tutulacak olanlar çankayada vestel beyaz eşya servisi ne alınmak sureti ile en kısa zamanda tamir edilerek mağduriyete neden olmadan iade edilir.
  Ankarada vestel servisleri dendiğinde ilk sıralarda yer alan firmamız Çankayada vestel klima servisi,Çankayada vestel kombi servisi olarakta vestel Ankara servisleri arasında haklı bir gururu barındırmaktadır.
  Ankara Çankaya vestel servisi olarak konusunda uzman ve tam yetkili vestel Çankaya servis elemanlarımızca şikayetlerinizin anında giderilmesi için var gücümüzle çalışmaktayız.
  çankaya vestel ,vestel çankaya,çankayada vestel ,ankara çankaya vestel ,çankaya vestel ankara,vestel ankara çankaya,vestel çankaya ankara,
  ankara çankayada vestel ,çankaya vestel servisi,vestel çankaya servisi,vestel servisi çankaya,vestel servis çankaya,çankaya vestel servis,
  çankayada vestel servis,ankara çankayada vestel servisi,ankara çankayada vestel servis,vestel servisi çankaya ankara,vestel servis çankaya ankara,
  çankaya vestel servisi ankara,çankaya vestel servis ankara,çankaya ankara vestel

  Tümünü göster
  Ankara Bölge Servis
  Becerikli Sok.no:17 Kızılay (Çankaya / Ankara / Türkiye)
  090-312-2291041 / 090- -
  e-Sirket.com bir nette interactive projesidir Hata bildir