1.yıl

  çankaya sunny servisi (ANKARA) 229 10 41 - 229 10 42

  • İlan Sahibi : Çağatay Deniz
  • Ülke / Şehir / İlçe : Türkiye / Ankara / Çankaya
  • İlan Türü : Firma İlanları
  • İlan Eklenme Tarihi : 20 Ocak 2018 Cumartesi
  • İlan Bitiş Tarihi : 10 Haziran 2014 Salı
  • Bulunduğu Sektör : Beyaz Eşya

  çankaya sunny servisi (ANKARA) 229 10 41 - 229 10 42 İlan Açıklaması

  229 10 41 – 229 10 42
  Çankaya sunny servisi,çankayada sunny servisi,sunny çankaya servisi,sunny servisi çankaya,ankara çankayada sunny servisi,çankayada sunny beyaz eşya servisi,çankayada sunny klima servisi,çankayada sunny kombi servisi,ankarada sunny servisleri,sunny ankara servisleri
  Çankaya sunny servisi firmamızca sunny ürünlerinizin servis,bakım ve onarımları çankayada sunny servisi mizce 1 yıl garantili olarak gerçekleştirilmektedir.
  Sunny Çankaya servisinde ödemelerinizi nakit olarak yapabileceğiniz gibi,kapınızda kredi kartı ile de yapabilmektesiniz.
  Sunny servisi Çankaya olarak mevcut bütün araçlarımız seyyar atölye konumunda olup arızalı olan sunny ürünleri için ihtiyaç duyulacak bütün sunny yedek parçaları mevcuttur.
  Çankayada sunny servisimizce sunny ürünlerinizin arızlarının % 97lik bir bölümü mahalinde giderilir.Onarımı uzun ve gürültülü olanlar ile teste tabi tutulacak olanlar çankayada sunny beyaz eşya servisi ne alınmak sureti ile en kısa zamanda tamir edilerek mağduriyete neden olmadan iade edilir.
  Ankarada sunny servisleri dendiğinde ilk sıralarda yer alan firmamız Çankayada sunny klima servisi,Çankayada sunny kombi servisi olarakta sunny Ankara servisleri arasında haklı bir gururu barındırmaktadır.
  Ankara Çankaya sunny servisi olarak konusunda uzman ve tam yetkili sunny Çankaya servis elemanlarımızca şikayetlerinizin anında giderilmesi için var gücümüzle çalışmaktayız.

  Tümünü göster
  Ankara Bölge Servis
  Becerikli Sok.no:17 Kızılay (Çankaya / Ankara / Türkiye)
  090-312-2291041 / 090- -
  e-Sirket.com bir nette interactive projesidir Hata bildir