1.yıl

  çankaya şenocak servisi (ANKARA) 229 10 41 - 229 10 42

  • İlan Sahibi : Çağatay Deniz
  • Ülke / Şehir / İlçe : Türkiye / Ankara / Çankaya
  • İlan Türü : Firma İlanları
  • İlan Eklenme Tarihi : 20 Ocak 2018 Cumartesi
  • İlan Bitiş Tarihi : 10 Haziran 2014 Salı
  • Bulunduğu Sektör : Beyaz Eşya

  çankaya şenocak servisi (ANKARA) 229 10 41 - 229 10 42 İlan Açıklaması

  229 10 41 – 229 10 42
  Çankaya şenocak servisi,çankayada şenocak servisi,şenocak çankaya servisi,şenocak servisi çankaya,ankara çankayada şenocak servisi,çankayada şenocak beyaz eşya servisi,çankayada şenocak klima servisi,çankayada şenocak kombi servisi,ankarada şenocak servisleri,şenocak ankara servisleri
  Çankaya şenocak servisi firmamızca şenocak ürünlerinizin servis,bakım ve onarımları çankayada şenocak servisi mizce 1 yıl garantili olarak gerçekleştirilmektedir.
  Şenocak Çankaya servisinde ödemelerinizi nakit olarak yapabileceğiniz gibi,kapınızda kredi kartı ile de yapabilmektesiniz.
  Şenocak servisi Çankaya olarak mevcut bütün araçlarımız seyyar atölye konumunda olup arızalı olan şenocak ürünleri için ihtiyaç duyulacak bütün şenocak yedek parçaları mevcuttur.
  Çankayada şenocak servisimizce şenocak ürünlerinizin arızlarının % 97lik bir bölümü mahalinde giderilir.Onarımı uzun ve gürültülü olanlar ile teste tabi tutulacak olanlar çankayada şenocak beyaz eşya servisi ne alınmak sureti ile en kısa zamanda tamir edilerek mağduriyete neden olmadan iade edilir.
  Ankarada şenocak servisleri dendiğinde ilk sıralarda yer alan firmamız Çankayada şenocak klima servisi,Çankayada şenocak kombi servisi olarakta şenocak Ankara servisleri arasında haklı bir gururu barındırmaktadır.
  Ankara Çankaya şenocak servisi olarak konusunda uzman ve tam yetkili şenocak Çankaya servis elemanlarımızca şikayetlerinizin anında giderilmesi için var gücümüzle çalışmaktayız.

  Tümünü göster
  Ankara Bölge Servis
  Becerikli Sok.no:17 Kızılay (Çankaya / Ankara / Türkiye)
  090-312-2291041 / 090- -
  e-Sirket.com bir nette interactive projesidir Hata bildir