1.yıl

  çankaya sanyo servisi (ANKARA) 229 10 41 - 229 10 42

  • İlan Sahibi : Çağatay Deniz
  • Ülke / Şehir / İlçe : Türkiye / Ankara / Çankaya
  • İlan Türü : Firma İlanları
  • İlan Eklenme Tarihi : 20 Ocak 2018 Cumartesi
  • İlan Bitiş Tarihi : 10 Haziran 2014 Salı
  • Bulunduğu Sektör : Beyaz Eşya

  çankaya sanyo servisi (ANKARA) 229 10 41 - 229 10 42 İlan Açıklaması

  229 10 41 – 229 10 42
  Çankaya sanyo servisi,çankayada sanyo servisi,sanyo çankaya servisi,sanyo servisi çankaya,ankara çankayada sanyo servisi,çankayada sanyo beyaz eşya servisi,çankayada sanyo klima servisi,çankayada sanyo kombi servisi,ankarada sanyo servisleri,sanyo ankara servisleri
  Çankaya sanyo servisi firmamızca sanyo ürünlerinizin servis,bakım ve onarımları çankayada sanyo servisi mizce 1 yıl garantili olarak gerçekleştirilmektedir.
  Sanyo Çankaya servisinde ödemelerinizi nakit olarak yapabileceğiniz gibi,kapınızda kredi kartı ile de yapabilmektesiniz.
  Sanyo servisi Çankaya olarak mevcut bütün araçlarımız seyyar atölye konumunda olup arızalı olan sanyo ürünleri için ihtiyaç duyulacak bütün sanyo yedek parçaları mevcuttur.
  Çankayada sanyo servisimizce sanyo ürünlerinizin arızlarının % 97lik bir bölümü mahalinde giderilir.Onarımı uzun ve gürültülü olanlar ile teste tabi tutulacak olanlar çankayada sanyo beyaz eşya servisi ne alınmak sureti ile en kısa zamanda tamir edilerek mağduriyete neden olmadan iade edilir.
  Ankarada sanyo servisleri dendiğinde ilk sıralarda yer alan firmamız Çankayada sanyo klima servisi,Çankayada sanyo kombi servisi olarakta sanyo Ankara servisleri arasında haklı bir gururu barındırmaktadır.
  Ankara Çankaya sanyo servisi olarak konusunda uzman ve tam yetkili sanyo Çankaya servis elemanlarımızca şikayetlerinizin anında giderilmesi için var gücümüzle çalışmaktayız.

  Tümünü göster
  Ankara Bölge Servis
  Becerikli Sok.no:17 Kızılay (Çankaya / Ankara / Türkiye)
  090-312-2291041 / 090- -
  e-Sirket.com bir nette interactive projesidir Hata bildir