1.yıl

  çankaya rubenis servisi (ANKARA) 229 10 41 - 229 10 42

  • İlan Sahibi : Çağatay Deniz
  • Ülke / Şehir / İlçe : Türkiye / Ankara / Çankaya
  • İlan Türü : Firma İlanları
  • İlan Eklenme Tarihi : 20 Ocak 2018 Cumartesi
  • İlan Bitiş Tarihi : 10 Haziran 2014 Salı
  • Bulunduğu Sektör : Beyaz Eşya

  çankaya rubenis servisi (ANKARA) 229 10 41 - 229 10 42 İlan Açıklaması

  229 10 41 – 229 10 42
  Çankaya rubenis servisi,çankayada rubenis servisi,rubenis çankaya servisi,rubenis servisi çankaya,ankara çankayada rubenis servisi,çankayada rubenis beyaz eşya servisi,çankayada rubenis klima servisi,çankayada rubenis kombi servisi,ankarada rubenis servisleri,rubenis ankara servisleri
  Çankaya rubenis servisi firmamızca rubenis ürünlerinizin servis,bakım ve onarımları çankayada rubenis servisi mizce 1 yıl garantili olarak gerçekleştirilmektedir.
  Rubenis Çankaya servisinde ödemelerinizi nakit olarak yapabileceğiniz gibi,kapınızda kredi kartı ile de yapabilmektesiniz.
  Rubenis servisi Çankaya olarak mevcut bütün araçlarımız seyyar atölye konumunda olup arızalı olan rubenis ürünleri için ihtiyaç duyulacak bütün rubenis yedek parçaları mevcuttur.
  Çankayada rubenis servisimizce rubenis ürünlerinizin arızlarının % 97lik bir bölümü mahalinde giderilir.Onarımı uzun ve gürültülü olanlar ile teste tabi tutulacak olanlar çankayada rubenis beyaz eşya servisi ne alınmak sureti ile en kısa zamanda tamir edilerek mağduriyete neden olmadan iade edilir.
  Ankarada rubenis servisleri dendiğinde ilk sıralarda yer alan firmamız Çankayada rubenis klima servisi,Çankayada rubenis kombi servisi olarakta rubenis Ankara servisleri arasında haklı bir gururu barındırmaktadır.
  Ankara Çankaya rubenis servisi olarak konusunda uzman ve tam yetkili rubenis Çankaya servis elemanlarımızca şikayetlerinizin anında giderilmesi için var gücümüzle çalışmaktayız.

  Tümünü göster
  Ankara Bölge Servis
  Becerikli Sok.no:17 Kızılay (Çankaya / Ankara / Türkiye)
  090-312-2291041 / 090- -
  e-Sirket.com bir nette interactive projesidir Hata bildir