1.yıl

  çankaya panasonic servisi (ANKARA) 229 10 41 - 229 10 42

  • İlan Sahibi : Çağatay Deniz
  • Ülke / Şehir / İlçe : Türkiye / Ankara / Çankaya
  • İlan Türü : Firma İlanları
  • İlan Eklenme Tarihi : 20 Ocak 2018 Cumartesi
  • İlan Bitiş Tarihi : 10 Haziran 2014 Salı
  • Bulunduğu Sektör : Beyaz Eşya

  çankaya panasonic servisi (ANKARA) 229 10 41 - 229 10 42 İlan Açıklaması

  229 10 41 – 229 10 42
  Çankaya panasonic servisi,çankayada panasonic servisi,panasonic çankaya servisi,panasonic servisi çankaya,ankara çankayada panasonic servisi,çankayada panasonic beyaz eşya servisi,çankayada panasonic klima servisi,çankayada panasonic kombi servisi,ankarada panasonic servisleri,panasonic ankara servisleri
  Çankaya panasonic servisi firmamızca panasonic ürünlerinizin servis,bakım ve onarımları çankayada panasonic servisi mizce 1 yıl garantili olarak gerçekleştirilmektedir.
  Panasonic Çankaya servisinde ödemelerinizi nakit olarak yapabileceğiniz gibi,kapınızda kredi kartı ile de yapabilmektesiniz.
  Panasonic servisi Çankaya olarak mevcut bütün araçlarımız seyyar atölye konumunda olup arızalı olan panasonic ürünleri için ihtiyaç duyulacak bütün panasonic yedek parçaları mevcuttur.
  Çankayada panasonic servisimizce panasonic ürünlerinizin arızlarının % 97lik bir bölümü mahalinde giderilir.Onarımı uzun ve gürültülü olanlar ile teste tabi tutulacak olanlar çankayada panasonic beyaz eşya servisi ne alınmak sureti ile en kısa zamanda tamir edilerek mağduriyete neden olmadan iade edilir.
  Ankarada panasonic servisleri dendiğinde ilk sıralarda yer alan firmamız Çankayada panasonic klima servisi,Çankayada panasonic kombi servisi olarakta panasonic Ankara servisleri arasında haklı bir gururu barındırmaktadır.
  Ankara Çankaya panasonic servisi olarak konusunda uzman ve tam yetkili panasonic Çankaya servis elemanlarımızca şikayetlerinizin anında giderilmesi için var gücümüzle çalışmaktayız.

  Tümünü göster
  Ankara Bölge Servis
  Becerikli Sok.no:17 Kızılay (Çankaya / Ankara / Türkiye)
  090-312-2291041 / 090- -
  e-Sirket.com bir nette interactive projesidir Hata bildir