Umut Gurup

  huy ( / Ankara / Türkiye)
  090-312-2296547
  umut (Firma Sahibi / Ortağı)

  Çankaya Nakliyat Evdeneve Nakliyat 0312 229 65 47

  • İlan Sahibi : umut
  • Ülke / Şehir / İlçe : Türkiye / Ankara
  • İlan Türü : Diğer İlanları
  • İlan Eklenme Tarihi : 19 Nisan 2009 Pazar
  • İlan Bitiş Tarihi : 30 Ocak 2009 Cuma
  • Bulunduğu Sektör : Araç Kiralama Servisleri

  Çankaya Nakliyat Evdeneve Nakliyat 0312 229 65 47 İlan Açıklaması

  0312 229 65 47
  0535 699 03 83
  NAKLİYAT - TEMİZLİK
  HİZMETLERİ
  olarak hizmetin sürekliliğini kaliteden ödün vermeden başarabilmek içi n tüm bilgi ve tecrübelerimizle çalışmaktayız.Hizmetin kaliteli ve devamlılığını sağlamak firmamızın asli görevlerinden sayılır.24 saat kesintisiz iletişim imkanı ile günün her saatinde ihtiyacınız olan hizmeti temin edebilirsiniz.
  Bu meslek, bir çok sebepten dolayı gerek toplum gerekse mesleğin çalışanları tarafından sürekli yapılabilecek bir meslek olarak değerlendirilmemektedir. Ülkemizde yeni ve gelişmekte olan temizlik işleri sektöründe genellikle genç elemanlar çalışmaktadırlar. Düşük ücret ödenmesi nedeniyle genç temizlik görevlileri işlerine sürekli olarak yapabilecekleri bir meslek olarak bakmamakta; dolayısıyla eleman değişim oranı artmakta, bunun sonucu olarak meslekte hizmet kalitesi düşmektedir.Çevre tüm insanlığı ilgilendiren ortak sorumluluğumuzdaki bir olgudur. Tükenen kaynaklara sahip olduğumuz .için sürdürülebilir .Halılarınız yerinden alınarak temizlenir kurutulur ve yerinize teslim edilir. Halılarınız temizliği özel halı şampuanları kullanılarak yapılır. Antika halılarınız özel hassas halı yıkayıcılar kullanılarak yıkama yapılır.

  Ankara Temizlik
  Ev Temizliği Ev hanımı titizliği ile sizin istekleriniz dikkate alınarak yapılır. Memnuniyetsizlik durumunda ücret alınmaz.
  Büro Ofis Temizliği İstenirse elektronik eşyalarınızın özel temizliğide dahil işyeri temizliğiniz itina ile yapılır
  İnşaat Sonrası Temizlik Özel aparat ve malzeme ile yapılabilen inşaat sonrası temizliğimize apartman iç kapı önü ve yangın merdivenleri dahildir.
  Dış Cephe ve Cam temizliği Plaza Apartman ve silo işhanı v.b. kule vinç ve askılı asan sör yardımı ile temizlik yapılmaktadır.
  Banka ve Market temizliği Periyodik bakım sözleşmesi şartları içerisinde düzenli banka veya vardiyalı sistemle market yer ve reyon büro temizlikleri yapılmaktadır
  Sağlık Kuruluşları Atık kimyevi maddelerin özel araçlara yerleştirilmesi ileri hijy

  Tümünü göster

  Firmanın Diğer İlanları

  Firmaya ait başka diğer ilanı bulunamamıştır.
  Umut Gurup
  huy ( / Ankara / Türkiye)
  090-312-2296547
  e-Sirket.com bir nette interactive projesidir Hata bildir