1.yıl

  çankaya mitsubishi servisi (ANKARA) 229 10 41 - 229 10 42

  • İlan Sahibi : Çağatay Deniz
  • Ülke / Şehir / İlçe : Türkiye / Ankara / Çankaya
  • İlan Türü : Firma İlanları
  • İlan Eklenme Tarihi : 20 Ocak 2018 Cumartesi
  • İlan Bitiş Tarihi : 10 Haziran 2014 Salı
  • Bulunduğu Sektör : Beyaz Eşya

  çankaya mitsubishi servisi (ANKARA) 229 10 41 - 229 10 42 İlan Açıklaması

  229 10 41 – 229 10 42
  Çankaya mitsubishi servisi,çankayada mitsubishi servisi,mitsubishi çankaya servisi,mitsubishi servisi çankaya,ankara çankayada mitsubishi servisi,çankayada mitsubishi beyaz eşya servisi,çankayada mitsubishi klima servisi,çankayada mitsubishi kombi servisi,ankarada mitsubishi servisleri,mitsubishi ankara servisleri
  Çankaya mitsubishi servisi firmamızca mitsubishi ürünlerinizin servis,bakım ve onarımları çankayada mitsubishi servisi mizce 1 yıl garantili olarak gerçekleştirilmektedir.
  Mitsubishi Çankaya servisinde ödemelerinizi nakit olarak yapabileceğiniz gibi,kapınızda kredi kartı ile de yapabilmektesiniz.
  Mitsubishi servisi Çankaya olarak mevcut bütün araçlarımız seyyar atölye konumunda olup arızalı olan mitsubishi ürünleri için ihtiyaç duyulacak bütün mitsubishi yedek parçaları mevcuttur.
  Çankayada mitsubishi servisimizce mitsubishi ürünlerinizin arızlarının % 97lik bir bölümü mahalinde giderilir.Onarımı uzun ve gürültülü olanlar ile teste tabi tutulacak olanlar çankayada mitsubishi beyaz eşya servisi ne alınmak sureti ile en kısa zamanda tamir edilerek mağduriyete neden olmadan iade edilir.
  Ankarada mitsubishi servisleri dendiğinde ilk sıralarda yer alan firmamız Çankayada mitsubishi klima servisi,Çankayada mitsubishi kombi servisi olarakta mitsubishi Ankara servisleri arasında haklı bir gururu barındırmaktadır.
  Ankara Çankaya mitsubishi servisi olarak konusunda uzman ve tam yetkili mitsubishi Çankaya servis elemanlarımızca şikayetlerinizin anında giderilmesi için var gücümüzle çalışmaktayız. çankaya mitsubishi,mitsubishi çankaya,çankayada mitsubishi,ankara çankaya mitsubishi,çankaya mitsubishi ankara,mitsubishi ankara çankaya,mitsubishi çankaya ankara,
  ankara çankayada mitsubishi,çankaya mitsubishi servisi,mitsubishi çankaya servisi,mitsubishi servisi çankaya,mitsubishi servis çankaya,çankaya mitsubishi servis,
  çankayada mitsubishi servis,ankara çankayada mitsubishi servisi,ankara çankayada mitsubishi servis,

  Tümünü göster
  Ankara Bölge Servis
  Becerikli Sok.no:17 Kızılay (Çankaya / Ankara / Türkiye)
  090-312-2291041 / 090- -
  e-Sirket.com bir nette interactive projesidir Hata bildir