1.yıl

  çankaya midea servisi (ANKARA) 229 10 41 - 229 10 42

  • İlan Sahibi : Çağatay Deniz
  • Ülke / Şehir / İlçe : Türkiye / Ankara / Çankaya
  • İlan Türü : Firma İlanları
  • İlan Eklenme Tarihi : 20 Ocak 2018 Cumartesi
  • İlan Bitiş Tarihi : 10 Haziran 2014 Salı
  • Bulunduğu Sektör : Beyaz Eşya

  çankaya midea servisi (ANKARA) 229 10 41 - 229 10 42 İlan Açıklaması

  229 10 41 – 229 10 42
  Çankaya midea servisi,çankayada midea servisi,midea çankaya servisi,midea servisi çankaya,ankara çankayada midea servisi,çankayada midea beyaz eşya servisi,çankayada midea klima servisi,çankayada midea kombi servisi,ankarada midea servisleri,midea ankara servisleri
  Çankaya midea servisi firmamızca midea ürünlerinizin servis,bakım ve onarımları çankayada midea servisi mizce 1 yıl garantili olarak gerçekleştirilmektedir.
  Midea Çankaya servisinde ödemelerinizi nakit olarak yapabileceğiniz gibi,kapınızda kredi kartı ile de yapabilmektesiniz.
  Midea servisi Çankaya olarak mevcut bütün araçlarımız seyyar atölye konumunda olup arızalı olan midea ürünleri için ihtiyaç duyulacak bütün midea yedek parçaları mevcuttur.
  Çankayada midea servisimizce midea ürünlerinizin arızlarının % 97lik bir bölümü mahalinde giderilir.Onarımı uzun ve gürültülü olanlar ile teste tabi tutulacak olanlar çankayada midea beyaz eşya servisi ne alınmak sureti ile en kısa zamanda tamir edilerek mağduriyete neden olmadan iade edilir.
  Ankarada midea servisleri dendiğinde ilk sıralarda yer alan firmamız Çankayada midea klima servisi,Çankayada midea kombi servisi olarakta midea Ankara servisleri arasında haklı bir gururu barındırmaktadır.
  Ankara Çankaya midea servisi olarak konusunda uzman ve tam yetkili midea Çankaya servis elemanlarımızca şikayetlerinizin anında giderilmesi için var gücümüzle çalışmaktayız.
  çankaya midea ,midea çankaya,çankayada midea ,ankara çankaya midea ,çankaya midea ankara,midea ankara çankaya,midea çankaya ankara,
  ankara çankayada midea ,çankaya midea servisi,midea çankaya servisi,midea servisi çankaya,midea servis çankaya,çankaya midea servis,
  çankayada midea servis,ankara çankayada midea servisi,ankara çankayada midea servis,midea servisi çankaya ankara,midea servis çankaya ankara,
  çankaya midea servisi ankara,çankaya midea servis ankara,çankaya ankara midea servisi,çankaya ankara mid

  Tümünü göster
  Ankara Bölge Servis
  Becerikli Sok.no:17 Kızılay (Çankaya / Ankara / Türkiye)
  090-312-2291041 / 090- -
  e-Sirket.com bir nette interactive projesidir Hata bildir