1.yıl

  çankaya makinsan servisi (ANKARA) 229 10 41 - 229 10 42

  • İlan Sahibi : Çağatay Deniz
  • Ülke / Şehir / İlçe : Türkiye / Ankara / Çankaya
  • İlan Türü : Firma İlanları
  • İlan Eklenme Tarihi : 1 Mayıs 2015 Cuma
  • İlan Bitiş Tarihi : 10 Haziran 2014 Salı
  • Bulunduğu Sektör : Beyaz Eşya

  çankaya makinsan servisi (ANKARA) 229 10 41 - 229 10 42 İlan Açıklaması

  229 10 41 – 229 10 42
  Çankaya makinsan servisi,çankayada makinsan servisi,makinsan çankaya servisi,makinsan servisi çankaya,ankara çankayada makinsan servisi,çankayada makinsan beyaz eşya servisi,çankayada makinsan klima servisi,çankayada makinsan kombi servisi,ankarada makinsan servisleri,makinsan ankara servisleri
  Çankaya makinsan servisi firmamızca makinsan ürünlerinizin servis,bakım ve onarımları çankayada makinsan servisi mizce 1 yıl garantili olarak gerçekleştirilmektedir.
  Makinsan Çankaya servisinde ödemelerinizi nakit olarak yapabileceğiniz gibi,kapınızda kredi kartı ile de yapabilmektesiniz.
  Makinsan servisi Çankaya olarak mevcut bütün araçlarımız seyyar atölye konumunda olup arızalı olan makinsan ürünleri için ihtiyaç duyulacak bütün makinsan yedek parçaları mevcuttur.
  Çankayada makinsan servisimizce makinsan ürünlerinizin arızlarının % 97lik bir bölümü mahalinde giderilir.Onarımı uzun ve gürültülü olanlar ile teste tabi tutulacak olanlar çankayada makinsan beyaz eşya servisi ne alınmak sureti ile en kısa zamanda tamir edilerek mağduriyete neden olmadan iade edilir.
  Ankarada makinsan servisleri dendiğinde ilk sıralarda yer alan firmamız Çankayada makinsan klima servisi,Çankayada makinsan kombi servisi olarakta makinsan Ankara servisleri arasında haklı bir gururu barındırmaktadır.
  Ankara Çankaya makinsan servisi olarak konusunda uzman ve tam yetkili makinsan Çankaya servis elemanlarımızca şikayetlerinizin anında giderilmesi için var gücümüzle çalışmaktayız.

  Tümünü göster
  Ankara Bölge Servis
  Becerikli Sok.no:17 Kızılay (Çankaya / Ankara / Türkiye)
  090-312-2291041 / 090- -
  e-Sirket.com bir nette interactive projesidir Hata bildir