1.yıl

  çankaya kromlüks servisi (ANKARA) 229 10 41 - 229 10 42

  • İlan Sahibi : Çağatay Deniz
  • Ülke / Şehir / İlçe : Türkiye / Ankara / Çankaya
  • İlan Türü : Firma İlanları
  • İlan Eklenme Tarihi : 1 Mayıs 2015 Cuma
  • İlan Bitiş Tarihi : 10 Haziran 2014 Salı
  • Bulunduğu Sektör : Beyaz Eşya

  çankaya kromlüks servisi (ANKARA) 229 10 41 - 229 10 42 İlan Açıklaması

  229 10 41 – 229 10 42
  Çankaya kromlüks servisi,çankayada kromlüks servisi,kromlüks çankaya servisi,kromlüks servisi çankaya,ankara çankayada kromlüks servisi,çankayada kromlüks beyaz eşya servisi,çankayada kromlüks klima servisi,çankayada kromlüks kombi servisi,ankarada kromlüks servisleri,kromlüks ankara servisleri
  Çankaya kromlüks servisi firmamızca kromlüks ürünlerinizin servis,bakım ve onarımları çankayada kromlüks servisi mizce 1 yıl garantili olarak gerçekleştirilmektedir.
  Kromlüks Çankaya servisinde ödemelerinizi nakit olarak yapabileceğiniz gibi,kapınızda kredi kartı ile de yapabilmektesiniz.
  Kromlüks servisi Çankaya olarak mevcut bütün araçlarımız seyyar atölye konumunda olup arızalı olan kromlüks ürünleri için ihtiyaç duyulacak bütün kromlüks yedek parçaları mevcuttur.
  Çankayada kromlüks servisimizce kromlüks ürünlerinizin arızlarının % 97lik bir bölümü mahalinde giderilir.Onarımı uzun ve gürültülü olanlar ile teste tabi tutulacak olanlar çankayada kromlüks beyaz eşya servisi ne alınmak sureti ile en kısa zamanda tamir edilerek mağduriyete neden olmadan iade edilir.
  Ankarada kromlüks servisleri dendiğinde ilk sıralarda yer alan firmamız Çankayada kromlüks klima servisi,Çankayada kromlüks kombi servisi olarakta kromlüks Ankara servisleri arasında haklı bir gururu barındırmaktadır.
  Ankara Çankaya kromlüks servisi olarak konusunda uzman ve tam yetkili kromlüks Çankaya servis elemanlarımızca şikayetlerinizin anında giderilmesi için var gücümüzle çalışmaktayız.

  Tümünü göster
  Ankara Bölge Servis
  Becerikli Sok.no:17 Kızılay (Çankaya / Ankara / Türkiye)
  090-312-2291041 / 090- -
  e-Sirket.com bir nette interactive projesidir Hata bildir