1.yıl

  çankaya kelvinator servisi (ANKARA) 229 10 41 - 229 10 42

  • İlan Sahibi : Çağatay Deniz
  • Ülke / Şehir / İlçe : Türkiye / Ankara / Çankaya
  • İlan Türü : Firma İlanları
  • İlan Eklenme Tarihi : 20 Ocak 2018 Cumartesi
  • İlan Bitiş Tarihi : 10 Haziran 2014 Salı
  • Bulunduğu Sektör : Elektrik Ve Elektronik Sanayi

  çankaya kelvinator servisi (ANKARA) 229 10 41 - 229 10 42 İlan Açıklaması

  229 10 41 – 229 10 42
  Çankaya kelvinator servisi,çankayada kelvinator servisi,kelvinator çankaya servisi,kelvinator servisi çankaya,ankara çankayada kelvinator servisi,çankayada kelvinator beyaz eşya servisi,çankayada kelvinator klima servisi,çankayada kelvinator kombi servisi,ankarada kelvinator servisleri,kelvinator ankara servisleri
  Çankaya kelvinator servisi firmamızca kelvinator ürünlerinizin servis,bakım ve onarımları çankayada kelvinator servisi mizce 1 yıl garantili olarak gerçekleştirilmektedir.
  Kelvinator Çankaya servisinde ödemelerinizi nakit olarak yapabileceğiniz gibi,kapınızda kredi kartı ile de yapabilmektesiniz.
  Kelvinator servisi Çankaya olarak mevcut bütün araçlarımız seyyar atölye konumunda olup arızalı olan kelvinator ürünleri için ihtiyaç duyulacak bütün kelvinator yedek parçaları mevcuttur.
  Çankayada kelvinator servisimizce kelvinator ürünlerinizin arızlarının % 97lik bir bölümü mahalinde giderilir.Onarımı uzun ve gürültülü olanlar ile teste tabi tutulacak olanlar çankayada kelvinator beyaz eşya servisi ne alınmak sureti ile en kısa zamanda tamir edilerek mağduriyete neden olmadan iade edilir.
  Ankarada kelvinator servisleri dendiğinde ilk sıralarda yer alan firmamız Çankayada kelvinator klima servisi,Çankayada kelvinator kombi servisi olarakta kelvinator Ankara servisleri arasında haklı bir gururu barındırmaktadır.
  Ankara Çankaya kelvinator servisi olarak konusunda uzman ve tam yetkili kelvinator Çankaya servis elemanlarımızca şikayetlerinizin anında giderilmesi için var gücümüzle çalışmaktayız.

  Tümünü göster
  Ankara Bölge Servis
  Becerikli Sok.no:17 Kızılay (Çankaya / Ankara / Türkiye)
  090-312-2291041 / 090- -
  e-Sirket.com bir nette interactive projesidir Hata bildir