1.yıl

  çankaya inoksan servisi (ANKARA) 229 10 41 - 229 10 42

  • İlan Sahibi : Çağatay Deniz
  • Ülke / Şehir / İlçe : Türkiye / Ankara / Çankaya
  • İlan Türü : Firma İlanları
  • İlan Eklenme Tarihi : 1 Mayıs 2015 Cuma
  • İlan Bitiş Tarihi : 10 Haziran 2014 Salı
  • Bulunduğu Sektör : Beyaz Eşya

  çankaya inoksan servisi (ANKARA) 229 10 41 - 229 10 42 İlan Açıklaması

  229 10 41 – 229 10 42
  Çankaya inoksan servisi,çankayada inoksan servisi,inoksan çankaya servisi,inoksan servisi çankaya,ankara çankayada inoksan servisi,çankayada inoksan beyaz eşya servisi,çankayada inoksan klima servisi,çankayada inoksan kombi servisi,ankarada inoksan servisleri,inoksan ankara servisleri
  Çankaya inoksan servisi firmamızca inoksan ürünlerinizin servis,bakım ve onarımları çankayada inoksan servisi mizce 1 yıl garantili olarak gerçekleştirilmektedir.
  İnoksan Çankaya servisinde ödemelerinizi nakit olarak yapabileceğiniz gibi,kapınızda kredi kartı ile de yapabilmektesiniz.
  İnoksan servisi Çankaya olarak mevcut bütün araçlarımız seyyar atölye konumunda olup arızalı olan inoksan ürünleri için ihtiyaç duyulacak bütün inoksan yedek parçaları mevcuttur.
  Çankayada inoksan servisimizce inoksan ürünlerinizin arızlarının % 97lik bir bölümü mahalinde giderilir.Onarımı uzun ve gürültülü olanlar ile teste tabi tutulacak olanlar çankayada inoksan beyaz eşya servisi ne alınmak sureti ile en kısa zamanda tamir edilerek mağduriyete neden olmadan iade edilir.
  Ankarada inoksan servisleri dendiğinde ilk sıralarda yer alan firmamız Çankayada inoksan klima servisi,Çankayada inoksan kombi servisi olarakta inoksan Ankara servisleri arasında haklı bir gururu barındırmaktadır.
  Ankara Çankaya inoksan servisi olarak konusunda uzman ve tam yetkili inoksan Çankaya servis elemanlarımızca şikayetlerinizin anında giderilmesi için var gücümüzle çalışmaktayız.

  Tümünü göster
  Ankara Bölge Servis
  Becerikli Sok.no:17 Kızılay (Çankaya / Ankara / Türkiye)
  090-312-2291041 / 090- -
  e-Sirket.com bir nette interactive projesidir Hata bildir