1.yıl

  çankaya general electric servisi (ANKARA)229 10 41 - 229 10 42

  • İlan Sahibi : Çağatay Deniz
  • Ülke / Şehir / İlçe : Türkiye / Ankara / Çankaya
  • İlan Türü : Firma İlanları
  • İlan Eklenme Tarihi : 20 Ocak 2018 Cumartesi
  • İlan Bitiş Tarihi : 9 Haziran 2014 Pazartesi
  • Bulunduğu Sektör : Beyaz Eşya

  çankaya general electric servisi (ANKARA)229 10 41 - 229 10 42 İlan Açıklaması

  229 10 41 – 229 10 42
  Çankaya generalelectric servisi,çankayada generalelectric servisi,generalelectric çankaya servisi,generalelectric servisi çankaya,ankara çankayada generalelectric servisi,çankayada generalelectric beyaz eşya servisi,çankayada generalelectric klima servisi,çankayada generalelectric kombi servisi,ankarada generalelectric servisleri,generalelectric ankara servisleri
  Generalelectric ürünlerinin servis,bakım,ve onarım hizmetlerinde uzman olan çankaya generalelectric servisi size bir telefon kadar yakındır.

  Generalelectric çankaya servisi olarak aynı zamanda çankayada generalelectric beyaz eşya servisi,çankaya generalelectric kombi servisi,ve çankaya generalelectric klima servisi olarak ta hizmet vermekteyiz.

  Ankarada generalelectric servisleri arasında ilk sırada bulunan firmamız;konusunda uzman ve tam yetkili generalelectric servisi elemanlarımızca arızalarınız en kısa zamanda giderilerek çözüme kavuşturulmaktadır.

  Generalelectric ankara servisleri arasında ayrıcalıklı bir yere sahip olan generalelectric servisi Çankaya da ürünleriniz 1 yıl garantili olarak tamir edilmekte olup müşteri kayıtları elektronik ortamda takip edilmektedir.

  çankaya generalelectric servisi nce yapılan onarımların ücretini hem nakit;hemde kredi kartı ile kapıda ödeme kolaylığını sizlere sunmaktayız.

  Arızalı ürünlerin %97 gibi büyük bir bölümü mahallinde tamir edilir.Ancak %3 gibi küçük bir bölümü generalelectric çankaya generalelectric servisi atölyemize alınarak teste tabi tutulduktan sonra en kısa zamanda iadesi yapılır.çankaya general electric,general electric çankaya,çankayada general electric,ankara çankaya general electric,çankaya general electric ankara,general electric ankara çankaya,general electric çankaya ankara,
  ankara çankayada general electric,çankaya general electric servisi,general electric çankaya servisi,general electric servisi çankaya,general electric servis çankaya,çankaya

  Tümünü göster
  Ankara Bölge Servis
  Becerikli Sok.no:17 Kızılay (Çankaya / Ankara / Türkiye)
  090-312-2291041 / 090- -
  e-Sirket.com bir nette interactive projesidir Hata bildir