Yapi Kredi Sigorta A.ş.

  Kore Sehitleri Cad.no 8 Zincirlikuyu ( / İstanbul / Türkiye)
  090-212-3559863 090-212-3369466
  Tülay (Bakım Onarım Mühendisi)

  Can Sağliği Ve Wip

  • Ürün Adı : Can Sağliği Ve Wip

  Ürün Hakkında

  "Yenileme Garantisi" İle Gerçek Ayrıcalık Yapı Kredi Sigorta`da;

  Yapı Kredi Sigorta Sağlık Sigortalıları, Yenileme Garantisi ile kendilerini ömür boyu Yapı Kredi Sigorta güvencesi kapsamında hissetmenin yanı sıra, sadece Yapı Kredi Sigorta güvencesinde sağlanan, doğuştan gelen rahatsızlıklarının ödenmesi ayrıcalığına da sahip olurlar. Yenileme Garantisi alan kişilere ek prim veya ilave kısıtlar uygulanmaz.

  "Yapı Kredi Sigorta Bebeği" Ayrıcalığı Yapı Kredi Sigorta`da;

  Doğumu Yapı Kredi Sigorta tarafından ödenen bebekler için ilk yıl istisnaları uygulanmaz, bu bebeklerin "Yapı Kredi Sigorta Bebeği" ayrıcalığında doğuştan gelen rahatsızlıkları bile poliçe kapsamına dahil edilir ve poliçeleri devam ettiği sürece bu özellikten yararlanırlar.

  Büyük Rahatsızlıklarda Fiyat Güvencesi Yapı Kredi Sigorta`da;

  Yapı Kredi Sigorta Sağlık Sigortalıları, Yapı Kredi Sigorta tarafından sigortalanmalarını takip eden dönemlerde başlarına gelebilecek büyük rahatsızlıklarla ilgili, ilave kısıtlamalarla karşılaşmazlar ve kendilerini ödeme zorluğu içine sokabilecek ek ödeme yapma sıkıntısını yaşamazlar.

  Hastalanmadan Önce de Yapı Kredi Sigorta;

  Yapı Kredi Sigorta, koruyucu aşıları ödeyerek, sigortalılarına, rahatsızlanmadan önce de Yapı Kredi Sigorta güvenini hissettirir.

  "Aile Hekimliği ve Genel Sağlık Kontrolü" Hizmeti Yapı Kredi Sigorta`da;

  İstanbul ve İzmir`de ikamet eden Yapı Kredi Sigorta Sağlık Sigortalıları, tercih edildiği takdirde, Aile Hekimliği ve Genel Sağlık Kontrolü hizmeti ile yılda bir kere yaşa ve cinsiyete bağlı olarak belirlenen periyodik kontrolleri yaptırma ve yılda 3 defa ücretsiz muayene olma şansına sahip olurlar.

  Deprem Teminatı Yapı Kredi Sigorta`da;

  Yapı Kredi Sigorta Sağlık Sigortalılarının deprem sonucu oluşabilecek yüksek tedavi giderleri de, düşük bir muafiyet ile, poliçe teminatları dahilinde ödenir.

  POS Uygulaması Yapı Kredi Sigorta`da;

  Yapı Kredi Sigorta Sağlık Sigortalıları, Telemed24 kartları ile 7 gün 24 saat Türkiye genelinde yaygın Anlaşmalı Kurumlarda ve Anlaşmalı Hekim Muayenehanelerinde, teminatlar dahilinde para ödemeden en hızlı biçimde hizmet alma rahatlığını yaşarlar.

  Kaliteli, Yaygın Anlaşmalı Kurum Ağı Yapı Kredi Sigorta`da;

  Yapı Kredi Sigorta, Türkiye`nin bir çok yerinde, gün geçtikçe artan sayıları ile, toplam 1.000`i aşkın Hastane, Ayakta Tedavi Merkezi, Eczane ve Anlaşmalı Hekim Muayenehanesinde teminatları dahilinde ödeme yapmadan hizmet alma ayrıcalığı sağlar.

  Acil Durumlarda "Acil Tıbbi Danışma Hattı" Hizmeti Yapı Kredi Sigorta`da;

  Yapı Kredi Sigorta Sağlık Sigortalıları, acil durumlarda Acil Tıbbi Danışma Hattını (Telemed24 Hattı) arayarak kara ambulansından yararlanabilecekleri gibi, görevli hekimlerden her türlü tıbbi danışmanlık hizmeti de dahil olmak üzere, kesintisiz destek alabilirler.

  Anlaşmalı Hekim Muayenehane Sistemi Yapı Kredi Sigorta`da;

  Yapı Kredi Sigorta Sağlık Sigortalıları, seçkin, konusunda uzman hekimler tarafından tedavi olma imkanı sağlayan "Anlaşmalı Hekim Muayenehane Sistemi" ile, 80`li teminatlar seçilmiş olsa bile muayene işlemi için katılım payı olmadan, özel hizmet alma ayrıcalığına sahiptir.

  Sağlık İhtiyacınıza ve Bütçenize Uygun Alternatifler Yapı Kredi Sigorta`da;

  Yapı Kredi Sigorta, beklentilerinize, ihtiyacınıza ve bütçenize uygun birçok poliçe alternatifi ile size seçme şansı tanırken, teminat limitlerini tamamıyla kendinizin belirleyeceği planlarla, size özel poliçenin hazırlanmasına olanak sağlar.

  Tümünü göster

  Firmanın Diğer Ürünleri

  Firmaya ait başka ürün bulunamamıştır.
  Yapi Kredi Sigorta A.ş.
  Kore Sehitleri Cad.no 8 Zincirlikuyu ( / İstanbul / Türkiye)
  090-212-3559863
  e-Sirket.com bir nette interactive projesidir Hata bildir