Camişonline'dan müşterilerine "System Trader" uygulaması

  • Yazı boyutu
Camişonline'dan müşterilerine "System Trader" uygulaması

Camişonline'dan müşterilerine "System Trader" uygulaması

Camiş Menkul, veri yayın kuruluşu Matriks firmasının geliştirdiği otomatik emir iletim sistemi "System Trader" uygulamasını, müşterilerinin kullanımına sunacak.
     Yapılan açıklamaya göre, Söz konusu sistem ile yatırımcılar, piyasaları sürekli olarak takip etmeden de, etkin ve hızlı bir şekilde işlemlerini gerçekleştirecek.
     Yatırımcılar, Matriks Trader ekranları üzerinden bilgisayar başında olmadan hem İMKB hem de VOB piyasalarına otomatik emir iletebilecek. Ayrıca kurmuş oldukları kendilerine özgü stratejilerin sonuçları üzerinde geçmişe yönelik testler yapabilecek.
     Camiş Menkul tarafından hayata geçirilen otomatik emir iletim sistemi ile yatırımcılar, emirlerine koşul tanımlayarak, bilgisayar başında durmadan işlem yapabilecek, teknik analiz indikatörleri üzerinde, kendine özgü önceden çeşitli formasyonlar yaratarak otomatik emir iletebilecek, gerçekleşen bir emir ile diğer bir emrin iletimi arasında bağ kurabilecek.
     Kullanıcılar, kurmuş olduğu emir tipleri ile piyasalardaki fırsatları kazanca dönüştürebilecek ve zamandan kazanarak, İMKB ile VOB arasındaki arbitraj imkanlarını değerlendirebilecek.
     System Trader otomatik emir iletim sistemini kullanabilmek için Camiş Menkul'de hesap olması ve Matriks Trader elektronik platformunun bilgisayarda kurulu olması gerekiyor.
    
    
    

Bu haberi 211 kişi okudu

Ziyaretçi yorumları

Lütfen bekleyiniz...
Toplam 1000 karakter

Diğer Haberler

e-Sirket.com, Nette İnternet Teknolojileri Bilişim Sistemleri San. Tic. Ltd. Şti.’nin Tescilli Markasıdır. © 2006 e-Sirket.com Tüm Hakları Saklıdır.
Sitemizde yer alan yazı, resim ve haberler izinsiz ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz.
e-Sirket.com bir nette interactive projesidir Hata bildir