Cam Balkon Hürsa Yapı Balkon Cam Sistemleri Ltd.şti

  Konak mah. Yıldırım cad. no 70/A NİLÜFER BURSA (Nilüfer / Bursa / Türkiye)
  090-224-4529960 090-224-4523574
  CAM BALKON ``safa`` cam balkon (Teknik Sorumlu / Mühendis)

  Cam Balkon

  • Ürün Adı : Cam Balkon

  Ürün Hakkında

  CAM BALKON YAPTIRIRKEN NELERE DİKKAT EDİLMELİ
  Balkonları tüm dış etkenlerden koruyan, keyifli bir yaşam mekanı haline getiren cam balkon sistemleri ile mağaza, kafe ve pastanelerin katlanabilir cam cephe sistemlerine talep her geçen gün artıyor Başta Bursa olmak üzere Güney Marmara bölgesinde 20 satış bayii ile faaliyet gösteren ``Safa cam balkon`` Hürsa Yapı balkon cam sistemleri ltd. şti. ``BAZI ŞEYLER BİR KERE YAPILIR`` Sloganı ile tüketiciyi bilinçlendiriyor. Son günlerde pazarda markasız, garantisiz ve niteliksiz ürünlerin alıcıları yanlış yönlendirdiği ve sorun yaşanmaması için balkonunu kapatacakların dört ana maddeyi göz önünde bulundurmanızı.
  PASLANMAZLIK:Balkonlar dış iklime açık mekanlardır. Dolayısıyla sistemin tüm elemanlarının dış iklim dayanımlı olması gerekir.
  Cam balkon sistemlerinin ana unsuru olan taşıyıcı rulman ve aksam parçalarının mutlaka ``paslanmaz`` krom-nikel malzeme ile üretilmesi
  gerekmektedir. Alıcılar firma ile mutlaka yazılı sözleşme yapmalıdır sözleşmelerinde paslanmaz rulman ve paslanmaz aksam maddelerini kesinlikle kayıt altına almalıdırlar. Aksi halde bir süre sonra açılmayan, kapanmayan camlara sahip olacaklardır.
  İZOLASYON:
  Cam balkon sistemlerinin ana unsurlarından biri de izolasyondur. Önemli izolasyon etmenleri a)kanatların kapak birleşimlerindeki sızdırmazlık. b)cam panellerin raylarla birleşimindeki kıl fırçaların yalıtım fonksiyonu. C) Cam cama birleşimlerdeki UV dayanımlı şeffaf contalardır. b)Sağlıklı yağmur suyu tahliyesi için Ray profili üzerinde bulunması gereken su tahliye kanalıdır. Firmadan bunlarla ilgili tatminkar açıklama istenmelidir.
  GÜVENLİK VE KOLAY KULLANIM:
  Sistemin hırsızlıklara ve çocukların camları açarak oluşturacakları tehlikelere karşı, kilitlenebilir açma-kapama düzeneği bulunmalıdır. Aynı zamanda cam panellerin, sarkma ve bırakmasını önleyen ray profil içine yerleşen paslanmaz krom-nikel menteşe pimleri ve rulman üzerinde bulunan U parçası sistemi, önemli güvenlik ve dayanım unsurlarıdır. Bununla birlikte sistemlere stor perde, renkli cam v.b eklentileri isteğe bağlı olarak uygulanabilmelidir.
  SERVİS-GARANTİ:Sektörde,piyasadan tedarik ettikleri profil, yük taşıma kapasitesi olmayan hız rulmanı ve aksesuarlarla salt ucuzluk anlayışıyla hareket eden birçok firma bulunmaktadır. Doğaldır ki, kurumsal yapı, tasarım ve Ar-Ge faaliyetlerinden yoksun olan bu tür firmalar, hizmet servis ve garanti konusunda tüketicilere ciddi boyutlarda sıkıntı yaşatmaktadırlar.Verilen sözde garantiler hiçbir anlam ve yaptırım ifade etmezler.
  Hürsa Yapı Balkon Cam Sistemleri olarak Albert Genau markası T.C Sanayi bakanlığı onaylı garanti belgesi vermektedir ayrıca Albert Genau markası ASO 2009 Teknoloji-Tasarım ödülüne layık r...
  cam, balkon, bursa, cam, balkon, albert, genau, bayileri, cam, balkoncular, ankara, cam, balkon, bursa, cam, balkon

  Tümünü göster

  Firmanın Diğer Ürünleri

  Cam Balkon Hürsa Yapı Balkon Cam Sistemleri Ltd.şti
  Konak mah. Yıldırım cad. no 70/A NİLÜFER BURSA (Nilüfer / Bursa / Türkiye)
  090-224-4529960
  e-Sirket.com bir nette interactive projesidir Hata bildir