Çağdaş Eğitim Danışmanlık A.ş.

  Tayyareci cemal sk. no:16 /03 Şişli (Şişli / İstanbul / Türkiye)
  090-212-2310170 090-212-2310171
  Ateş Kivilcim (Yönetim Kurulu Başkanı, CEO, Genel Müdür)

  Çağdaş Eğitim Firması Hakkında - E-şirket Firma Rehberi

  Çağdaş Eğitim Danışmanlık 1984 yılında faaliyete başlamış , birçok orta ölçekli ve büyük kuruluşlara hizmet vermektedir.Bünyemizde Eğitim-Danışmanlık ve İnsan Kaynakları departmanları faaliyet göstermektedir.

  Çağdaş Egitim firması , zamanın değerini bilen , kendini geliştirmek isteyenlerin buluştuğu Türkiye`nin en büyük kuruluşlarından bir tanesidir.

  Geçmiş 20 yılında yalnız müşteri memnuniyetini ortaya koyarak bilimsel , dinamik , yaratıcı ve her konuda yenilikçi adımlarla ilerlemek ilkemiz olmuştur.

  Yapılamaz denilen işlerin bile üstesinden gelerek kendimize olan inancımızla Çağdaş firmasını çağdaş çizgide tutmak hedefimiz olmaktadır.

  EĞİTİM HİZMETLERİMİZ :

  Çeşitli firmalardan ilgililerin birlikte katılabileceği Genel Katılıma Açık programlar ya da işletmenin etüt sonucunda belirlenen gereksinimlerine göre hazırlanan firmaya Özel Eğitimler şeklinde uygulanmaktadır.

  DANIŞMANLIK HİZMETLERİMİZ :

  Kurumlarda karşılaşılan çeşitli yönetsel sistem gereksinimlerinin ve problemlerin daha bütünsel bir bakış ile incelenerek kalıcı ve etkin çözümler getirmektedir.

  İNSAN KAYNAKLARI HİZMETLERİMİZ :

  Kurumların ihtiyaçlarına göre doğru işe , pozisyona göre doğru insan seçme ve yerleştirme hizmetlerimiz.

  a) Tüm sektörlerdeki firmalar her kademede profesyonel yönetici ve eleman seçimi yapılıp , özel ilgili eğitim ve birebir danışmanlık hizmeti verilerek , özel testler ve adayın özel evrakları ile birlikte aday raporları önce firmaya ulaştırılır sonra kendileri ile görüştürülür.

  GİZLİ MÜŞTERİ HİZMETLERİ :

  Perakendecilik ve Mağazacılık dünyasındaki firmalarda ve bayilerinde çalışanların , müşterilere karşı davranışlarını gizli kamera yardımı ile tespit edip , onların etkin müşteri hizmeti vermeye katkı sağlamalarına yardımcı olmaktır.

  Tümünü göster

  Sertifikalar

  Firmanın kayıtlı sertifikası bulunmamaktadır.
  Çağdaş Eğitim Danışmanlık A.ş.
  Tayyareci cemal sk. no:16 /03 Şişli (Şişli / İstanbul / Türkiye)
  090-212-2310170
  e-Sirket.com bir nette interactive projesidir Hata bildir