Penguen Kimya Iç Ve Dış Ticaret

  şirinevler Mahmutbey Yolu Cad. No: 1 Kat 7 Büro 37 (Bahçelievler / İstanbul / Türkiye)
  090-212-5526993 090-535-2020493
  penguen (Yönetim Kurulu Başkanı, CEO, Genel Müdür)

  Büyük Kazanç Firsati % 25o Kar Marji

  • İlan Sahibi : penguen
  • Ülke / Şehir / İlçe : Türkiye / İstanbul / Bahçelievler
  • İlan Türü : Bayilik İlanları
  • İlan Eklenme Tarihi : 2 Aralık 2008 Salı
  • İlan Bitiş Tarihi : 31 Mart 2009 Salı
  • Bulunduğu Sektör : Kimya Sanayi

  Büyük Kazanç Firsati % 25o Kar Marji İlan Açıklaması

  Türkiyede Bir Ilk Islak Mendil Formatinda Oto Cam Koruyucu &yağmur Kaydirici özelliklerinin Ikiside Tek Bir Mendilde. ürünümüzle Ilgili Türkiye Genelinde Ana Bayilikler Verilecektir. Penguen Markali ürünümüzün Ana Bayiliğini Yapip Tali Bayilikler Verebilecek Bayi Adaylari Aranmaktadir. Ana Bayimiz Olduğunuz Takdirde Bulunduğunuz Ilde Tek Yetkili Ana Bayi Olup Genel Merkezimize Gelen Taleplerde Size Yönlendirilecektir. Isterseniz şimdi Biraz ürünümüz Taniyalim.

  Cam Koruyucu Mendil Nedir?
  ürünümüzü Arabanizin Camina Sürüyorsunuz 3 Dakika Bekliyorsunuz Camda Bir Buğulanma Oluşuyor. Oluşan Buğu Tabakasini Kağit Bir Peçete Yardimiyla Siliyoruz Ve 30 Gün Etkili Koruma Başlamiş Oluyor. Artik Aracinizin Camina 30 Gün Boyunca Kuş Pisliği Sinek çamur Böcek Yapişmayacak . Yağmurlu Havalarda Sileck Kullanmaya Gerek Kalmiyarak Güvenli Sürüşün Keyfine Varacaksiniz. Kiş Aylarinda Buzlanmadan Dolayai Sileceğin Cama Yapişmasida Engelnnemiş Olacak .. 1 Islak Mendil 30 Gün Etkilidir. üstelik Bu ürün Son Kullaniciya 1 Ytl Den Ulaşmaktadir Inanilmaz Değilmi. O Halde Ne Duruyorsunuz Gelin Sizde Ana Bayimiz Olun Ve Bu Inalilmaz Kaanç Firsatini Yakalayin. . .
  ________________________________________

  Bayilik şartlari Ve Kazanç Firsatlari:

  Bulunduğunuz Ilde Ana Bayimiz Olmak Isterseniz . Bizimle Irtibata Geciyorsunuz. Ve Eğer O Ilde Bayilik Yoksa Sizinle Randevulaşip Yerinize Geliyoruz Sözleşmemizle Birlikte. 1 Kutuda 100 Adet Penguen Cam Koruyucu Mendil Bulunmaktadir. Başangiç Olarak Bizden 100 Kutu Yani 10,000 Adet ürün Alimi Gercekleştiriyorsunuz. Stoğunuzdaki Bu ürün Zaten Ortalama 1 Ayda 1 Ilin Tükettiği Genel Orandir. ürünümüzün Perakende Satiş Fiyati 1 Ytl Dir. Ana Bayimize 1 Det ürün 30 Kuruştan Gelmektedir. ürünün 3 Farkli Satiş şekli Bulunmaktadir. Birinci öncelik Benzin Istasyonlarina Stand Kurarak Standin Başinada Hostes Koyarak Perakende Gelen Her Araca üründen Teklif Etmek 1 Ytl Olduğundan Dolayi Insanlar Meraktanda Olsa Deneme Amaçli Aliyorlar. Bu şekilde G

  Tümünü göster

  Firmanın Diğer Bayilik İlanları

  Firmaya ait başka bayilik ilanı bulunamamıştır.
  Penguen Kimya Iç Ve Dış Ticaret
  şirinevler Mahmutbey Yolu Cad. No: 1 Kat 7 Büro 37 (Bahçelievler / İstanbul / Türkiye)
  090-212-5526993
  e-Sirket.com bir nette interactive projesidir Hata bildir