Avrupa İlaç Ve Kozmetik San. Tic. A.ş

  Osmanağa Mah Söğütlüçeşme Cad Karadut Sok no:14/A ( / İstanbul / Türkiye)
  090-216-4499508 090-216-4499515
  Adnan Balci (Firma Sahibi / Ortağı)

  Bust Booster

  • Ürün Adı : Bust Booster

  Ürün Hakkında

  CC Bust Booster Jel

  Kadınlar için göğüsler dişiliğin önemli bir simgesidir ancak tam istenilen şekil ve boyutta olmayabilirler. Bu durumlarda CC Bust Booster jelin doğrudan estetik ve sağlamlaştırıcı etkisi, sizi birkaç dakikada daha dik ve dolgun göğüslere kavuşturur!

  Göğüslerinizi kendi çabanızla büyütmek istediğinizde bunun çoğunlukla imkansız veya en azından çok zor olduğunun farkına varırsınız; zira göğüs hacmi adipoz dokusu denilen, derialtı yağ dokusuna bağlıdır. Göğüslere şekil ve hacim veren adipoz doku miktarını arttırmak için daha çok yemek yemelisiniz (daha çok kalori almak). Harcadığınızdan çok kalori aldığınızda fazladan elde edilen enerji vücut tarafından yağ olarak depolanır.

  Bu yöntem, vücudun diğer bölümlerine ilişkin estetik sorunlara neden olur. Kadın olarak şüphesiz bildiğiniz gibi, yağlar sadece istediğiniz yerde artmaz, tam tersine, özellikle vücudun istenmeyen yerlerinde birikir.

  Bir iki cup ölçü artışı vaat eden göğüs büyütme maddelerine sakın kanmayınız. Şimdi bildiğiniz gibi, göğüs hacmini bir iki cup ölçüsü büyütmek, yağdokusunu artırmak demektir ve (yerel estetik müdahale hariç) tek bir bölge ile sınırlı kalması gerçekten imkansızdır.

  Temel yağlar

  Ancak, temel yağlardan yararlanabilirsiniz. Temel yağ, eterik yağ ve aromatik yağ, tüm bitki ve ağaçlarda bulunan uçucu yağların farklı isimleridir. Eterik yani uçucu olması bu yağların özelliklerinden biridir. Temel yağ denir çünkü olmazsa olmaz: bu yağın eksikliği, bitkinin ölümüne neden olur. Aromatik, çünkü bitkilerin tipik kokusu bu yağdan kaynaklanır.

  Yağ, bazen çiçekte bulunur, örneğin gül yapraklarında, bazen meyvede, örneğin portakal kabuğunda. Ancak, tohum, yaprak, sap, ağaç gövdesi gibi bitkinin diğer bölümlerinde de eterik yağlar bulunur. Aromaterapi, eterik yağların yardımı ile insanın ruhsal ve fiziksel durumunu büyük ölçüde iyileştirme yöntemidir. Yağlar değişik şekilde kullanılabilir ve seçilen uygulama yöntemi tedavi edilecek rahatsızlığa göre değişir.

  Temel göğüs büyütücü jel

  CC Bust Booster jelin etkisi, temel yağlara dayanır. Jel, içerdiği yağ esaslı maddeler sayesinde cildin beslenmesi ve zenginleşmesini sağlayan ideal bir yöntemdir. CC Bust Booster jel, Calendula Officinalis (kandil çiçeği), Fucus Vesiculosus (bir deniz yosunu), Cananga Odorata (kokulu kananga), Citrus Amara (turunç) gibi, değişik bitkilerden elde edilen ve her biri eterik yağ olarak da kullanılan birçok temel yağlar içerir. Jel uygulaması farklıdır: uygun bir taşıyıcı ile tatbik edilen bileşim, ciltte daha uzun süreli kalır ve daha derinlemesine etkili olur.

  Kimin için?

  Göğüs hacminin yetersiz olduğunu veya göğüslerin doğal sağlamlığının azaldığını düşünen hanımlar, göğüs dekoltesi optimal bir görünüm kazandırmak için mutlaka CC Bust Booster jeli denemelidir. CC Bust Booster jeli kullandıktan hemen sonra farkı göreceksiniz: daha sağlam ve dolgun bir göğüs silueti ve göğüslerin güzel şeklini (yeniden) sağlayan daha sağlıklı ve gergin bir cilde sahip olacaksınız.

  Bir bakım ürününün tahammül edilebilirliği ve yararlı etkisi büyük oranda kullanılan yağlara bağlı ve dolayısıyla yağ seçimi başarılı bir cilt bakımı için son derece önemlidir. İlk önce mineral ve bitkisel yağ arasında bir tercih yapılmalıdır. Kozmetik ürünlerde sıkça dolgu maddesi olarak, bitkisel yağlardan çok daha ucuz olan mineral yağlar kullanılır. Ancak bu yağlar aynı rahatlık hissi vermez ve doğal bitkisel yağlarla aynı değerli içeriklere sahip değil. Mineral yağın en önemli sorunu ise, esasında bir petrol ürünü olmasından kaynaklar. Bundan dolayı ciltte, naylona benzeyen geçirmez bir film tabakası oluşturur. Nefes alamayan cilt tembelleşir ve kendi lipit bariyerini besleyemez durumuna gelir.


  CC Bust Booster jeli, cilt hücrelerini gençleştiren, nemlendiren ve hücre metabolizmasını canlandıran değerli bileşimleri içerir. CC Bust Booster jeli sadece göğüslere dolgunluk kaza

  Tümünü göster
  Avrupa İlaç Ve Kozmetik San. Tic. A.ş
  Osmanağa Mah Söğütlüçeşme Cad Karadut Sok no:14/A ( / İstanbul / Türkiye)
  090-216-4499508
  e-Sirket.com bir nette interactive projesidir Hata bildir