Bursalı Fiat Doblo, İngiltere'de ambulans oldu -Medical Services, Combi Maxi versiyonundan 66…

  • Yazı boyutu
Bursalı Fiat Doblo, İngiltere'de ambulans oldu
     -Medical Services, Combi Maxi versiyonundan 66…

Bursalı Fiat Doblo, İngiltere'de ambulans oldu -Medical Services, Combi Maxi versiyonundan 66 adet satın alarak araç filosuna dahil etti

Ar-Ge sorumluluğuyla birlikte fikri ve sınai mülkiyet hakları TOFAŞ'a ait olan, "2011 Yılının Ticari Aracı" ödülü dahil olmak üzere uluslararası birçok ödüle layık görülen ve Türk işçi ile mühendislerinin eseri olan Yeni Fiat Doblo'nun Combi Maxi versiyonu, İngiltere'de ambulans olarak görev almaya başladı.
     Şirket açıklamasına göre, İngiltere ve Galler'de 500'den fazla kayıtlı ambulansı ve 800 personeli ile her hafta on binlerce hastayı taşıyan Medical Services, TOFAŞ'ın Bursa'daki fabrikasında üretilen ve 60'dan fazla ülkeye ihraç edilen Yeni Fiat Doblo'nun Combi Maxi versiyonundan 66 adet satın alarak araç filosuna dahil etti.
     Tamamı Euro 5 normunu karşılayan 1.6 litre 105 HP'lik Multijet motorlarla donatılmış olan Fiat Doblo Combi Maxi'ler, tekerlekli sandalye erişimine imkan veren çift rampalı yapısıyla tekerlekli sandalye kullanan veya yürüyen hastaların hastanelerdeki randevularına ulaştırılmaları için kullanılacak.
     Açıklamada görüşlerine yer verilen Medical Services Ltd. Yönetici Müdürü Joe Sheehan, Fiat Doblo Combi Maxi'lerin araç filolarına katılmasıyla ilgili olarak, hastalara avantaj sağlayan böyle bir araçla sektörün en mode filolarından birine sahip olmanın gururunu yaşadıklarını belirtti.
     Filo geliştirme stratejilerinde çevre politikalarının da dikkate alındığını aktaran Sheehan, "Müşterilerimize yüksek kaliteli hizmetler sunma ve taşıdığımız hastalar için hoş ve güvenli bir ulaşım atmosferi yaratma konusundaki çabalarımızın bir parçası olarak yeni Fiat Doblo Combi Maxi araçları filomuza eklemekten memnuniyet duyuyoruz" ifadelerini kullandı.
     Daha uzun aks mesafesi ve yüksek tavan kombinasyonlarıyla 5 metreküpe (5 bin litre) varan yükleme hacmi ve 1000 kilograma kadar ulaşan taşıma kapasitesine sahip olan Yeni Fiat Doblo Cargo ve Combi model ailesi, "bi-link" bağımsız arka süspansiyon sistemi ile donatılmasıyla da dikkati çekiyor.
    
    
    

Bu haberi 142 kişi okudu

Ziyaretçi yorumları

Lütfen bekleyiniz...
Toplam 1000 karakter

Diğer Haberler

e-Sirket.com, Nette İnternet Teknolojileri Bilişim Sistemleri San. Tic. Ltd. Şti.’nin Tescilli Markasıdır. © 2006 e-Sirket.com Tüm Hakları Saklıdır.
Sitemizde yer alan yazı, resim ve haberler izinsiz ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz.
e-Sirket.com bir nette interactive projesidir Hata bildir