Bursa, Tataristan Cumhurbaşkanı Minnihanov'U ağırlayacak -OİB tarafından düzenlenen…

  • Yazı boyutu
Bursa, Tataristan Cumhurbaşkanı Minnihanov'U ağırlayacak 
  -OİB tarafından düzenlenen…

Bursa, Tataristan Cumhurbaşkanı Minnihanov'U ağırlayacak -OİB tarafından düzenlenen "Türkiye-Tataristan Otomotiv Ticaret ve Yatırım İşbirliği Forumu'na, Minnihanov'un da katılacağı bildirildi

Uludağ Otomotiv Endüstrisi İhracatçıları Birliği (OİB) tarafından düzenlenen "Türkiye-Tataristan Otomotiv Ticaret ve Yatırım İşbirliği Forumu'na, Tataristan Cumhurbaşkanı Rustem Minnihanov'un da katılacağı bildirildi.
     OİB'den yapılan yazılı açıklamaya göre, 4-6 Ekim tarihlerinde Bursa Hilton Otel'de, Tataristan iş adamlarının katılımıyla yapılacak foruma, Tataristan Cumhurbaşkanı Rustam Minnihanov da iştirak edecek.
     Türk tarafında Ekonomi Bakan Yardımcısı Mustafa Sever'in de iştirak edeceği forumda, karşılıklı ekonomik işbirliği imkanları ele alınacak.
     Bursa'ya bugün gelecek Tataristan heyeti, yarın Bursa Organize Sanayi Bölgesi'nde (OSB) birkaç firmayı ziyaret edecek. Aynı gün OİB Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi'nde incelemelerini sürdürecek olan konuk heyet, 6 Ekim Cumartesi günü Hilton Oteli'nde düzenlenecek Türkiye-Tataristan Otomotiv Ticaret ve Yatırım İşbirliği Forumu'na katılacak.
     Forum sonrasında düzenlenecek ikili iş görüşmelerinde OİB üyesi iş adamları ile Tataristan'dan gelen iş adamları arasında işbirliği imkanları değerlendirilecek. Minnihanov ve beraberindeki iş adamları heyeti akşam saatlerinde Bursa'dan ayrılacak.
     Bu arada, Tataristan Cumhurbaşkanı Minnihanov'un yarın Bursa Ticaret ve Sanayi Odası (BTSO) Organize Sanayi Bölgesi (OSB) Başkanlığı'nı da ziyaret edeceği bildirildi.
    
    
    

Bu haberi 140 kişi okudu

Ziyaretçi yorumları

Lütfen bekleyiniz...
Toplam 1000 karakter

Diğer Haberler

e-Sirket.com, Nette İnternet Teknolojileri Bilişim Sistemleri San. Tic. Ltd. Şti.’nin Tescilli Markasıdır. © 2006 e-Sirket.com Tüm Hakları Saklıdır.
Sitemizde yer alan yazı, resim ve haberler izinsiz ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz.
e-Sirket.com bir nette interactive projesidir Hata bildir