Yeşil Bursa Ilaçlama

  Cennet Mah. Hürriyet Cad. Zafer Sok. No:20 (eski no:12) (Küçükçekmece / İstanbul / Türkiye)
  090-224-4442103
  caner (Teknik Sorumlu / Mühendis)

  Ürün Etiketleri

  Bursa Fare İlaçlama

  • Ürün Adı : Bursa Fare İlaçlama

  Ürün Hakkında

  Pire, zıplayarak hareket eden ve kan emerek beslenen bir haşeredir. Pire haşeresi, yaşadığı canlının türüne göre farklı isimlerle anılır. En çok bilinen pire türleri arasında kedi piresi, fare piresi, su piresi, köpek piresi, kum piresi, pamuk piresi’dir. Pire en çok evcil hayvanlar üzerinde yaşarken insanlar üzerinde çok fazla yaşamaz, sadece kan emer ve konakçısını terk eder. Pire, yaklaşık 15cm dikey ve 15cm yatay olarak zıplayabilir. Pire ısırması sonucu insanlara birçok hastalık bulaşabilir. Pire, sürekli kan emen canlılar oldukları için hastalıklı bir canlıdan aldıkları pis kanı diğer canlılara bulaştırabilirler.

  Pire ısırması sonucu insanlarda kızarıklık ve kabarma görülür, şiddetli kaşıntı hissedilir. Çok hızlı üreyen pireler, haşereler arasında en hızlı üreyen haşerelerdendir. Özellikle sıcak ortamlarda daha sık çoğalan pireler ile mücadele etmek çok zordur. Pire ile mücadele konusunda profesyonel ilaçlama şirketlerinden destek alınması gereklidir. Kalitesiz pire ilaçları kullanarak pire ilaçlaması yapmak pirelerden kurtulmanız için yeterli olamayacaktır.

  Böcek ilaçlama şirketi olarak, Bursa ilinde ve tüm ilçelerinde profesyonel ve ekonomik pire ilaçlama hizmeti sağlamaktayız. Kullandığımız ilaçlar Sağlık Bakanlığı onaylıdır.

  Tümünü göster

  Firmanın Diğer Ürünleri

  Firmaya ait başka ürün bulunamamıştır.
  Yeşil Bursa Ilaçlama
  Cennet Mah. Hürriyet Cad. Zafer Sok. No:20 (eski no:12) (Küçükçekmece / İstanbul / Türkiye)
  090-224-4442103
  e-Sirket.com bir nette interactive projesidir Hata bildir