Bursa 3. Yenilikçilik ve Yaratıcılık Sempozyumu -BUSİAD Yenilikçilik ve Yaratıcılık Uzmanlık…

  • Yazı boyutu
Bursa 3. Yenilikçilik ve Yaratıcılık Sempozyumu
  -BUSİAD Yenilikçilik ve Yaratıcılık Uzmanlık…

Bursa 3. Yenilikçilik ve Yaratıcılık Sempozyumu -BUSİAD Yenilikçilik ve Yaratıcılık Uzmanlık Grubu'nca 14 Aralık'ta düzenlenecek sempozyuma Turkcell Üst Yöneticisi Ciliv de katılacak

Bursa Sanayicileri ve İşadamları Derneği (BUSİAD) Yenilikçilik ve Yaratıcılık Uzmanlık Grubu tarafından 14 Aralık'ta düzenlenecek olan "Bursa 3. Yenilikçilik ve Yaratıcılık Sempozyumu"na Turkcell Üst Yöneticisi (CEO) Süreyya Ciliv de katılacak.
     BUSİAD'dan yapılan yazılı açıklamada, ilki 2010'da "Bilgi Üret. Yenilik Yap. Ayakta Kal", ikincisi 2011'de "Geleceğin Anahtarı: Yenileşim" temalarıyla düzenlenen sempozyumun, bu yılki ana temasının "Bir Süreç Olarak Yenileşim" olduğu belirtildi.
     Sempozyumun, BUSİAD ve Uludağ Üniversitesi (UÜ) tarafından desteklendiğinin ifade edildiği açıklamada, şöyle denildi:
     "Sempozyumun amacı, Türk sanayi ve hizmet işletmelerinin küresel boyutta sürdürülebilir rekabet gücü elde etmeleri için ulusal düzeyde, işletme düzeyinde ve kişisel olarak yenilikçi ve yaratıcı yaklaşımları ve uygulamaları ele almak, tanıtmak, önemini vurgulamak, teşvik etmek, yaygınlaştırmak ve sürdürülebilirliğini sağlamaya yönelik olarak bölgesel yenilikçilik ve yaratıcılık hareketini desteklemektir. Sempozyum, çarpıcı başarıların hayata geçirilebildiğini gösterecek örneklerin toplumda tanıtılmasının yanı sıra sürdürülebilir başarının doğru işleyen bir sürecin tanımlanması ve işletilmesiyle garanti edilebileceğini ortaya koymayı hedefliyor."
     Katılımın herkese açık ve ücretsiz olduğu sempozyumun "Teknoloji ve Yenileşim" başlıklı ilk oturumuna, Turkcell CEO'su Süreyya Ciliv de katılacak.
     Bursa Crown Plaza'da gerçekleştirilecek sempozyumda, Ciliv'in yanı sıra Triodor CEO'su Umut Akpınar, Selektif Yönetim Kurulu Başkanı Prof. Dr. Figen Kadırgan, Mobilera CTO'su (Üst düzey teknik yönetici) Zeynep Sarılar Akaltan, Selçuk Üniversitesi Öğretim Üyesi Prof. Dr. Fatih Mehmet Botsalı ve UÜ Öğretim Elemanı Dr. Cem Okan Tuncel de birer konuşma yapacak.
    
    
    

Bu haberi 166 kişi okudu

Ziyaretçi yorumları

Lütfen bekleyiniz...
Toplam 1000 karakter

Diğer Haberler

e-Sirket.com, Nette İnternet Teknolojileri Bilişim Sistemleri San. Tic. Ltd. Şti.’nin Tescilli Markasıdır. © 2006 e-Sirket.com Tüm Hakları Saklıdır.
Sitemizde yer alan yazı, resim ve haberler izinsiz ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz.
e-Sirket.com bir nette interactive projesidir Hata bildir