Dizisan Transmisyon Dişli Zincir Paz.san.ltd.şti.

  Ivogsan öz Anadolu San. Sit. 681 Sokak No:10 (Yenimahalle / Ankara / Türkiye)
  090-312-3940410 090-312-3940411
  Oktay Yilmaz (Firma Sahibi / Ortağı)

  Ürün Etiketleri

  Burçlu Kasnak

  • Ürün Adı : Burçlu Kasnak

  Ürün Hakkında

  BURÇLU KASNAK

  Konik Sıkma Kasnak
  Burçlu Kayış Kasnak
  SPZ Kasnak
  SPA Kasnak
  SPB Kasnak
  SPC Kasnak
  Tek ve Çok Sıralı Kasnak
  8 Kanal Konkasör Kasnak
  Triger Dişli Kasnakları
  Zaman Kasnakları

  1. Ekstra bir işleme ihtiyaç duymaksızın kolaylıkla takılıp kullanılabilmesi

  Eski tip göbeği dolu kasnaklar göbeğinin uygulanacak mile göre işlenip ardından balansı alınmak zorundadır. Fakat konik burçlu kasnaklar uygulanacak milin delik çapına göre konik burcun takılmasıyla, kullanıma hazır hale gelir. Kendinden balanslı olup herhangi ikinci bir işleme gerek duymaz. Böylelikle size işçilikten ve zamandan tasarruf sağlar

  2. Söküm sırasında yaşanacak kolaylık

  Eski tip kasnakların aksine konik burçlu kasnaklar söküm sırasında kullanıcıya büyük kolaylıklar sağlar. Alyanların gevşetilmesinden sonra burcun üzerindeki üçüncü deliğe yerleştirilen alyannın sıkılmasıyla konik burç çıkartılıp sökümü tamamlanmış olur.

  3. Geliştirilen yeni teknolojisi sayesinde, v-kayış kasnaklarının profillerinde değişiklik yapılmış, V-Kayış kasnaklarının yan yanak mesafeleri %20 oranında artırılmıştır.

  Konik burçlu V-Kayış kasnaklarının kanalları bu yeni profile göre dizayn edilmiştir. Böylelikle takıldığı makinenin performansını %20 kadar arttırabilmektedir.

  4.Kayış ömrü uzaması

  Eski tip V-Kayış kasnakları boya ile kaplıdır. Bu ise devir ile birlikte yükselen ısı neticesinde kanallardaki boyanın akıp kayışın yanaklarını sıvamasına neden olur. Oysa V-kayışlarının tam kapasitede güç aktarımı sağlayabilmesi için belli seviyede yüzey pürüzlüğüne sahip olması gerekmektedir. Bu ise burçlu kasnaklarda kullanılan fosfat kaplaması ile sağlanır. Fosfat kaplama kimyasal işlem olduğu için kasnak yüzeyini terk etmez.

  Tümünü göster
  Dizisan Transmisyon Dişli Zincir Paz.san.ltd.şti.
  Ivogsan öz Anadolu San. Sit. 681 Sokak No:10 (Yenimahalle / Ankara / Türkiye)
  090-312-3940410
  e-Sirket.com bir nette interactive projesidir Hata bildir