Burak Ertaş ICMA'nın Yönetim Kuruluna seçildi

  • Yazı boyutu
Burak Ertaş ICMA'nın Yönetim Kuruluna seçildi

Burak Ertaş ICMA'nın Yönetim Kuruluna seçildi

sahibinden.com Üst Yöneticisi (CEO) Burak Ertaş, dünyanın önde gelen ilan mecra kuruluşu "Uluslararası İlan Medya Birliği"nin (ICMA) yönetim kurulu üyeliğine seçildi.
     Konuya ilişkin açıklama değerlendirmede bulunan Ertaş, 26 yıldır ilan mecra ve yayınları konusunda otorite kabul edilen bir kuruluşun yönetiminde yer almaktan duyduğu mutluluğu ifade etti.
     Ertaş, "ICMA, basılı yayın ve web sitelerinde seri ilan sektörüne ilişkin düzenlediği konferans ve atölyelerle kurumları bir araya getiren uluslararası bir platform. Biz de Avrupa ve Türkiye'nin en büyük ilan ve e-ticaret platformlarından biri olarak, ICMA ile sürdürdüğümüz işbirliği ile sektördeki yerimizi daha da güçlendireceğimize inanıyoruz. Uzun yıllardır sahip olduğu tecrübe ve misyonuyla sektörünün danışma kurulu olarak kabul gören ICMA'nın yönetim kurulu üyesi olarak yer almaktan dolayı sahibinden.com adına gurur duyuyorum" ifadelerini kullandı.
    
    
    

Bu haberi 157 kişi okudu

Ziyaretçi yorumları

Lütfen bekleyiniz...
Toplam 1000 karakter

Diğer Haberler

e-Sirket.com, Nette İnternet Teknolojileri Bilişim Sistemleri San. Tic. Ltd. Şti.’nin Tescilli Markasıdır. © 2006 e-Sirket.com Tüm Hakları Saklıdır.
Sitemizde yer alan yazı, resim ve haberler izinsiz ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz.
e-Sirket.com bir nette interactive projesidir Hata bildir