Bülent Gedikli, TBB'yi ziyaret etti

  • Yazı boyutu
Bülent Gedikli, TBB'yi ziyaret etti

Bülent Gedikli, TBB'yi ziyaret etti

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Bülent Gedikli, halkın tasarruf eğilimiyle ilgili olarak, Türkiye Bankalar Birliği'nin (TBB) bir araştırması olduğunu belirterek, "Bu tür raporları çok önemsiyoruz. Bu raporların detaylarıyla ilgili bazı bilgiler almak istedik. Hem de Bankacılık sektörüyle ilgili genel gidişatı trendleri yerinde görmek amacıyla ziyarete geldik" dedi.
     AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Bülent Gedikli, yardımcıları, Esen Ermiş ve Erdin Özel ile birlikte, TBB'yi ziyaret etti.
     Gedikli, Birlik Genel Sekreteri Ekrem Keskin ile görüşmesi öncesinde yaptığı açıklamada, öğleden önce Gebze Organize Sanayi Bölgesi'ni ziyaret ettiklerini belirtti.
     Bir taraftan reel sektörü analiz ederken bir taraftan da finans sektörü ile bir araya gelmeyi uygun gördüklerini vurgulayan Gedikli, şöyle konuştu:
     "Bankalar Birliği'ne bu kabullerinden dolayı teşekkür ediyorum. Bankalar Birliği'nin yapmış olduğu araştırmalar var, kamuoyuyla da bunları paylaşıyor. Halkımızın tasarruf eğilimiyle ilgili bir araştırmaları oldu. Bu tür raporları çok önemsiyoruz. Bu raporların detaylarıyla ilgili bazı bilgiler almak istedik. Hem de bankacılık sektörüyle ilgili genel gidişatı trendleri yerinde görmek amacıyla bu ziyareti gerçekleştirdik."
     Gedikli, alacakları brifingin ardından sektörlerle ilgili gerekli değerlendirmeyi TBB ile yapacaklarını söyledi.
    
    
    

Bu haberi 160 kişi okudu

Ziyaretçi yorumları

Lütfen bekleyiniz...
Toplam 1000 karakter

Diğer Haberler

e-Sirket.com, Nette İnternet Teknolojileri Bilişim Sistemleri San. Tic. Ltd. Şti.’nin Tescilli Markasıdır. © 2006 e-Sirket.com Tüm Hakları Saklıdır.
Sitemizde yer alan yazı, resim ve haberler izinsiz ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz.
e-Sirket.com bir nette interactive projesidir Hata bildir